Deltagere til EJBY CUP 2015

Så er der åbnet for tilmelding til marts 2015's bedste stævne på Vestegnen. Støtteforeningen for Ejby IF 68 afholder indestævne den 7.& 8. marts 15 i Glostrup Hallerne. Oplev stævnet med fejende flot fodbold, dejlige præmier og en fantastisk stemning.

U-10 drenge 2005  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Agentina Vest C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AIF 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
HTI 1 B Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
HTI 2 B Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
KFUM HVID B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Nfc B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nfc
Rønne ik B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rønne ik
Svogerslev 1 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev 2 C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U-10 piger 2005  | B  | Kvinder/Piger

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldklubben Fix B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Farum B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Bella C Logo FC Bella FC Bella
FREMAD Valby U10B B Logo Fremad Valby Fremad Valby
HG 1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 3 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hornbæk Dreamgirls B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Powergirls B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Supergirls B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Husum Boldklub B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Ishøj Bk C Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Lynge-Broby IF B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF

U-11 drenge 2004  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Albertslund BS72
Greve U11-4 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Rønne ik 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rønne ik
Rønne ik 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rønne ik
Rønne ik 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rønne ik
svogerslev 3 C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U-11 piger 2004  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 drenge 2003  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72-1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Albertslund BS72
BS72-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Albertslund BS72
Dragør B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dragør
FC Nivå C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nivå
FK Odsherred B Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
Flemmings drenge C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Green Team B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev B B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
høje taastrup if C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
JIK B Logo Jægerspris IK Jægerspris IK
Kage Team B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skævinge B Logo IS Skævinge IS Skævinge
Sode`s drenge C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF

U-12 piger 2003  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 drenge 2002  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Al-Falouja B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Al-Falouja-Hillerød
Brede if u13-c C Logo Brede IF Brede IF
FC Nivå C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HGI 1 B Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
HGI 2 B Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
Hgi 3 Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
KFUM03 Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Kokkedal på vej B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-13 piger 2002  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 drenge 2009  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
CIK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
Hellas Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Husum A Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Husum C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Virum-Sorgenfri B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U-7 drenge 2008  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Ejby 68 B Logo Ejby IF 68 Ejby IF 68
Hekla 1 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla 2 C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HUI GULT HOLD B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HVB Gorillaerne Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Krokodillerne Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Løverne Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Næstved C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NIF Næstved
Orient 1 B Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 2 Logo Orient GIF Orient GIF
RB1906 - 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Boldklub af 1906
RB1906 - 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Boldklub af 1906
Vallensbæk Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-7 piger 2008/09  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8 drenge 2007  | B  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Striber B Logo B1903 B1903
Ejby If 68 B Logo ejby if 68 ejby if 68
FA 2000 Blå B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 Hvid B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 Sort B Logo FA 2000 FA 2000
Farum B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
fb07rød Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Gadstrup Blå B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Gadstrup Hvid B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Jægersborg B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB's hurtigste B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB's sejeste B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Leoparderne B Logo Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF
Skjold rød B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Taastrup FC1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC3 C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U-9 drenge 2006  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B1903 Sort B Logo B1903 B1903
Ejby If 68 B Logo ejby if 68 ejby if 68
FC MUS B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hellas Messi B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas Neymar B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB UNO B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Real Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Rosenhøj B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Store Lyngby if B Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Vallensbæk Panterne C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-9 piger 2006/07  | B  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 2 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby1 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HG 1 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Husum Boldklub B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Hvidovre IF C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre pigerne Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Pigerne B Logo Fremad valby Fremad valby
Vanløsepigerne B Logo Vanløse IF Vanløse IF

Arrangør: Ejby IF 68
Sted: Glostrup Hallerne
Adresse: Stadionvej 80
Postnr: 2600
By: Glostrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2015>
mationtofr
2324252627281
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 22-02-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter