Deltagere til Estate Cup Lystrup 2015

Stort fodboldstævne for alle årgange fra U6 til U13. Flotte medaljer til alle og minimum 4 kampe.

U10 drenge A (2006)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft A Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Egebjerg if Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
HEI A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HEI
Kolt Lightning A Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup if 1 A Logo Lystrup if Lystrup if

U10 drenge B (2006)  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEIB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HEI
HIF B1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
HIF B2 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Kolt Thunderstorm B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 2 B Logo Lystrup if Lystrup if
Spentrup 1 B Logo Spentrup IF Spentrup IF
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Aarhus Fremad 2 B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad
AarhusFremad 1 B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U10 drenge C (2006)  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft C Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Fuglebakken 1 C Logo KFUMs Fodboldklub Århus KFUMs Fodboldklub Århus
Fuglebakken 2 C Logo KFUMs Fodboldklub Århus KFUMs Fodboldklub Århus
HEIC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HEI
HIF C C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Kolt Superstars C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Korsholm 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Korsholm IF
Korsholm 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Korsholm IF
Lyseng 3 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 3 C Logo Lystrup if Lystrup if
Lystrup 4 C Logo Lystrup if Lystrup if
Spentrup 2 C Logo Spentrup IF Spentrup IF

U10 piger (2006)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted Pigerne 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
HOG Hinnerup 1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG Hinnerup 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Snakkehovederne B Logo Lystrup IF Lystrup IF
TMG B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Ubberud IF B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Åbyhøj B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U11 drenge A (2005)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge AB (2005)  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
FC Skanderborg 1 A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
HIKB B Logo Harlev IK Harlev IK
Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
TRIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aarhus Fremad 1 B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U11 drenge C (2005)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Candyfloss C Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
FC Skanderborg 2 C Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Fuglebakken KFUM C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fuglebakken KFUM
HIKC C Logo Harlev IK Harlev IK
HOG C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lystrup 1 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 3 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
TRIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF
Aarhus Fremad 2 C Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U11 piger (2005)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Galten FS Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Hedensted raske piger B Logo Hedensted if Hedensted if
HEI Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornslet IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornslet
HSK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HSK
Lystrup if A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Skødstrup Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stautrup Logo Stautrup IF Stautrup IF

U12 drenge A (2004)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
DB A Logo Dronningborg boldklub Dronningborg boldklub
De grønne stjerner A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornslet IF A Logo Hornslet IF Hornslet IF
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ry Fodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold

U12 drenge B (2004)  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Horsens 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Horsens 2005
Lyseng 3 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 4 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup IF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ry Fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Viby drengene B Logo Viby IF Viby IF

U12 drenge C (2004)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lystrup IF 3 C Logo Lystrup IF Lystrup IF

U12 piger (2004)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Lystrup Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ry B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sejs Tøser B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF

U13 drenge A (2003)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Galten FS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Horsens FS B Logo Horsens FS Horsens FS
Horsens FS A Logo Horsens FS Horsens FS
Lyseng A A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup A A Logo Lystrup IF Lystrup IF

U13 drenge B (2003)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside Viborg
Eastside 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside Viborg
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lyseng B B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup B B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Viby 1 B Logo Viby Idrætsforening Viby Idrætsforening
Ørsted 1 B Logo Rougsø FF Rougsø FF
Ørsted A B Logo Rougsø FF Rougsø FF

U13 drenge C (2003)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Horsens FS C Logo Horsens FS Horsens FS
Viby 2 C Logo Viby Idrætsforening Viby Idrætsforening

U13 piger (2003)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
De røde lyn A Logo Lystrup IF Lystrup IF
FCS 1 + FCS 2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
TMIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMIF

U14 drenge A (2002)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Afhænger af DBU spilledag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 drenge B (2002)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Afhænger af DBU spilledag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 drenge C (2002)  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Afhænger af DBU spilledag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 mix (2010)  | -  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 mix (2009)  | -  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg 1 Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg 2 Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg 3 Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Grundfør Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Sejs-Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF

U8 drenge A (2008)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
Lystrup 1 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Aarhus Fremad 1 A Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U8 drenge B (2008)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lystrup 2 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 4 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
aarhus fremad 2 B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U8 drenge C (2008)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav BB C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
FC Horsens 3 C Logo FC Horsens FC Horsens
Gutterne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Todbjerg
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lystrup 3 Logo Lystrup IF Lystrup IF

U8 piger (2008)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge A (2007)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA A A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 A Logo Hobro IK Hobro IK
Ry 1 A Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9 drenge B (2007)  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA-B B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Brabrand B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
HOG 1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Khif 1 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Lystrup IF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup U9 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Randers Freja 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Randers Freja
Ry 2 B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
TRIF B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9 drenge C (2007)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Khif 2 C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Randers Freja 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Randers Freja
Ry 3 C Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Stilling IF C Logo Stilling IF Stilling IF
VRI C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9 piger (2007)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted Pigerne A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hyggeprinsesserne A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lyseng1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skildpadderne B Logo tst/Sabro tst/Sabro
SUB 88 B Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening

Arrangør: Lystrup IF
Sted: Lystrups fodboldanlæg (NYT)
Adresse: Indelukket 20
Postnr: 8520
By: Lystrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2015>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 04-08-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter