Deltagere til Morud INTERSPORT Cup 2015

Kom og vær med i et af Fyns mest populære julestævne første weekend i december (4-5-6 December 2015)

U10 Drenge  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Kl. 09 - 14.00

Holdnavn Niv Logo Klub
allesø A Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Allesø 2 A Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
BBB A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Danseal A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet jelling fs
Håndværkerne B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Kerteminde Boldklub B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
LuksusPleje Aps A Logo Bredballe IF Bredballe IF
MG&BK A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Morud 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morud
Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
S.F.B. A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Spar Nord Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
TEAM LMT UG Metal A Logo Hedensted IF Hedensted IF
UIF B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Vinding Drengene B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Kl. 13 - 17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum pigerne A Logo Dalum IF Dalum IF
Harte G&IF B Logo Harte G&IF Harte G&IF
KRFK C Logo KRFK KRFK
Marienlyst B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Middelfart B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Skårup IF B Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening
Søhus stige C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Søhus
Ubberud IF A Logo Ubberud IF Ubberud IF
Årslev pigerne A Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U11 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Kl. 11:30 - 14:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 Logo Dalum IF Dalum IF
Fjordager A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Morud 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morud
Morud 2 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
næsby A Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
OKS A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub

U11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Kl. 14:00 - 18:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Højby A Logo Højby S&G Højby S&G
Morud 1 C Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud 2 C Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Nr. Lyndelse/Søby FC A Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Næsby Boldklub A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 3 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Tommerup Bk A Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
Vejle Øst A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Kl. 14:00 - 16:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Lunderskov Boldklub 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Morud IF A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud If 2 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Næsby b A Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Strib IF A Logo Strib IF Strib IF
Årslev BK 1 B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Årslev BK 2 C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U13 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Kl. 14:30 - 18:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
Ejby/Geksted/Brenderup B Logo Ejby IK Ejby IK
Kerteminde A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kolding B 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding B 2 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Munkebo A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby b A Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
TPI A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI

U14 Drenge  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften Kl. 18 - 22

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BBB
BBB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BBB
Dalum-1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum-2 B Logo Dalum IF Dalum IF
De blå mænd A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Dragør 3 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dream Team B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dream Team
FC Multiwood A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næsby 2 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
næsby 3 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
SFB 1 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SFB 2 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SFB 3 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Sport & Profil A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Team Sanderum A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TPI 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarup Pårup Idrætsforening
TPI 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarup Pårup Idrætsforening
TPI 3 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarup Pårup Idrætsforening
TPI 4 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarup Pårup Idrætsforening
Vestens drenge A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb

U14 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften Kl. 18 - 22

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Mix  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Kl. 09 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
EGIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 3 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Højby 1 Logo Højby S&G Højby S&G
Højby 2 Logo Højby S&G Højby S&G
LokalBolig Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
LokalBolig Vejle 2 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Morud 1 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud 2 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
TPI Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Kl. 9:30 - 13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Stjernen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De seje drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EGIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Morud IF B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Otterup 1 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup 2 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Ubberud pigerne C Logo Ubberud IF Ubberud IF

U9 Drenge  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Kl. 09 - 14.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BM A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
CMA Byg B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Dalum iF A Logo Dalum IF Dalum IF
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
HPTI B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Højby 1 A Logo Højby S&G Højby S&G
højby 2 C Logo Højby S&G Højby S&G
Morud A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud C Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Munkebo A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Oks Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Rolfsted A Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Sanderum Boldklub A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

Arrangør: Morud Idrætsforening
Sted: Langesøhallen
Adresse: Centret 1
Postnr: 5462
By: Morud
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 26-11-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter