Deltagere til BGIF Jubilæums-Cup 2015

Udendørs Jubilæums-Cup 2015 U5 - U12 Drenge og Piger A, B og C niveauer. Ved for få tilmeldinger, forbeholder vi os muligheden for at sammenlægge rækkerne. Så vidt muligt spiller alle på deres eget niveau.

U10 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
BGIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
HFK 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hjerting IF 2 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
NBSIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjert / Strandhuse IF
Seest 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Seest
ØSVN IF B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U10 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 3 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
HFK 3 C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hornsyld IF C Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Kolding IF C Logo Kolding IF Kolding IF
NBSIF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjert / Strandhuse IF
vejle fc C Logo Vejle FC Vejle FC

U10 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Hjerting IF 1 A Logo Hjerting IF Hjerting IF
Kolding IF A Logo Kolding IF Kolding IF
NBSIF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjert / Strandhuse IF
Seest 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Seest

U10 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF

U10 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF
Harte G&IF B Logo Harte G&IF Harte G&IF

U11 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens

U11 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF drengene B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
FC Horsens B B Logo FC Horsens FC Horsens
NBSIF1 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Ravn Arkitektur (Bredballe U10) B Logo Bredballe IF Bredballe IF
SUB B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U11 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
NBSIF2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U11 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam pigerne B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
KB2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

U11 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Løjt IF A Logo Løjt IF Løjt IF

U11 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bgif
Erritsø 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EGIF
Kolding IF B Logo Kolding IF Kolding IF
NBSIF 1 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Vamdrup B Logo Vamdrup if Vamdrup if
VSF1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U12 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam GIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF
Varde IF A Logo Varde IF Varde IF

U12 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Erritsø 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EGIF
Kolding Boldklub C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding IF C Logo Kolding IF Kolding IF
NBSIF 2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U12 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens Y A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Kolding Nord A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord
Hviding IF A Logo Hviding IF Hviding IF
Kolding B1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

U12 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Kolding Nord B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord
faaborg pigerne B Logo Faaborg BK & IF Faaborg BK & IF
Kolding B2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lunderskov Boldklub B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub

U5 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
hfk 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub

U6 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF U6 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF U6 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Vojens BI 2 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U7 Mix  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AMUI A Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Banditterne 1 C Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Banditterne 2 C Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Bramdrupdam 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
EGIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lunderskov 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov 2 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
NBSIF1 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF2 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U8 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harte C Logo Harte G&IF Harte G&IF

U8 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Billund IF A Logo Billund IF Billund IF

U8 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Vojens BI B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U9 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
HFK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Rolfsted A Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Toftum FC A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF

U9 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BGIF
Egen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egen
Harte U9 B Logo Harte G&IF Harte G&IF
HFK 1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding Boldklub 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding IF B Logo Kolding IF Kolding IF
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

Arrangør: Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Sted: Bramdrupdam
Adresse: Bramdrupskovvej 110
Postnr: 6000
By: Kolding
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2015>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 24-08-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter