Deltagere til Champions-League Vinter

Vinter turnering for årgang 2003, 2005, 2006 og 2007. Vi spiller indledende runder, mellemrunder og finalerunde.

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
FC Skanderborg 1 A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skødstrup A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VIK/Skovbakken 2006 1 A Logo Vejlby IK Vejlby IK

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Spentrup IF B Logo Spentrup IF Spentrup IF
VIK/Skovbakken 2006 2 B Logo Vejlby IK Vejlby IK
Virup IF Hold 1 B Logo Virup IF Virup IF
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg 2 C Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
HEIC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HEI
HOG 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lyseng 3 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
RKG U-09 Drenge C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Skødstrup C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg 1 A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornbæk SF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk SF
HSK A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lystrup 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
VIK/Skovbakken 2005 (1) A Logo Vejlby IK Vejlby IK

U11 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg 2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Galten FS B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
VIK/Skovbakken 2005 (2) B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
Aarhus Fremad 1 B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad
Aarhus Fremad 2 C Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U11 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
DB C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Houlkær IF C Logo Houlkær IF Houlkær IF
Ikast KFUM C Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF

U13 A  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI U13A B Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
EGIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Skanderborg B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Grenaa B Logo Grenaa if Grenaa if
Gødvag GIF A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HOG 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornslet 2 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Løgstrup IF Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Solbjerg if A Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Virup 2 C Logo Virup IF Virup IF
Vorup FB A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
ÅHF U13 B Logo Åstrup / Hammelev Fodbold Åstrup / Hammelev Fodbold

U13 B  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF C Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Ha85 2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HOG 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U13 M  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA 1 A Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Grenaa if A Logo Grenaa if Grenaa if
Hammel GF A Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornslet 1 A Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hvinningdal A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Lyseng A A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng A A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng B B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Superligaen C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Virup 1 B Logo Virup IF Virup IF

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA-A A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Bmi A Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Morud A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA-B B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG P B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Skovbakken B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
Stilling IF B Logo Stilling IF Stilling IF
Vri Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Skovbakken C Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
Stilling 2 C Logo Stilling IF Stilling IF
VRI Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

Arrangør: Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Sted: Vibe-Arena
Adresse: Svinget
Postnr: 8382
By: Hinnerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<oktober 2015>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 01-10-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter