Deltagere til Solrød Cup 2015

Skynd Jer hvis I vil med - der er begrænset antal pladser (12 i hver række) og ALT blev udsolgt hurtigt sidste år.

U10-drenge (2006)  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik 65 A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Boca Juniors A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Gadstrup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gadstrup Fodbold
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Haslev A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Køge Boldklub A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Ringsted IF A Logo Ringsted IF Ringsted IF
River Plate A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC
Svogerslev 1 A Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub
Svogerslev 2 A Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub

U10-drenge (2006)  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Blå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Sort B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Havdrup Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havdrup
HG Blå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Køge Boldklub Sort B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rishøj 1 B Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj 2 B Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
SBI B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
VI39 Gul C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VI39 Sort B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U9-drenge (2007)  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Bk friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
De Blå Dæmoner B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Greve B 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hornbæk 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
Køge 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Ringsted IF 2 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Skovshoved 2 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Slagelse B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Solrød fc u9 B B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød u9 C C Logo Solrød FC Solrød FC

U9-drenge (2007)  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Bk Friheden A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Herfølge A Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
IDEA Graphics A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Køge 1 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Ringsted IF 1 A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Skoda køge A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Skovshoved 2 A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Solrød u9 A A Logo Solrød FC Solrød FC
Ølstykke FC-1 A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

Arrangør: Solrød FC
Sted: Solrøds baner
Adresse: Tingsryds Allé 27
Postnr: 2680
By: Solrød Strand
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2015>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 23-08-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter