Deltagere til Solrød Cup 2015

Skynd Jer hvis I vil med - der er begrænset antal pladser (12 i hver række) og ALT blev udsolgt hurtigt sidste år.

U10-drenge (2006)  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik 65 A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Boca Juniors A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Gadstrup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gadstrup Fodbold
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Haslev A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Køge Boldklub A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Ringsted IF A Logo Ringsted IF Ringsted IF
River Plate A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC
Svogerslev 1 A Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub
Svogerslev 2 A Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub

U10-drenge (2006)  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Blå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Sort B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Havdrup Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havdrup
HG Blå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Køge Boldklub Sort B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rishøj 1 B Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj 2 B Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
SBI B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
VI39 Gul C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VI39 Sort B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U9-drenge (2007)  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Bk Friheden A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Herfølge A Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
IDEA Graphics A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Køge 1 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Ringsted IF 1 A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Skoda køge A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Skovshoved 2 A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Solrød u9 A A Logo Solrød FC Solrød FC
Ølstykke FC-1 A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U9-drenge (2007)  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Bk friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
De Blå Dæmoner B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Greve B 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hornbæk 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
Køge 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Ringsted IF 2 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Skovshoved 2 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Slagelse B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Solrød fc u9 B B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød u9 C C Logo Solrød FC Solrød FC

Arrangør: Solrød FC
Sted: Solrøds baner
Adresse: Tingsryds Allé 27
Postnr: 2680
By: Solrød Strand
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2015>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 23-08-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter