Deltagere til Gladsaxe VIF CUP

Så er der ved at være udsolgt, enkelte pladser tilbage. 4 pl. U7-A, 4 Pl. U8-BC, 3 Pl. U9-BC, 4 Pl. U11-A og 2 Pl. U11-BC. Velmødt, VIF

U10A-(2006)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
3'erne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B.93 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brede if A Logo Brede IF Brede IF
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Hjorts Drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RB 1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
VIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VIF

U10BC-(2006)  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 B B Logo B1903 B1903
B1903 Sort C Logo B1903 B1903
B93 Hold 2 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
brede if c C Logo Brede IF Brede IF
Farum Boldklub Vest B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HG hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 06-2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
RB 1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
TPS 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPS
TPS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPS

U11A-(2005)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
VIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VIF

U11BC-(2005)  | BC  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17-22

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1903 - Hæsten´s B Logo B1903 B1903
Fremad Valby B B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby C Logo Fremad Valby Fremad Valby
Holbæk Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KN HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Kvif nord B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Kvif syd B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Skovser 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skovshoved
Skovserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skovshoved
Vif-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet V-i-f
VIF-3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet V-i-f

U12-(2004)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13-(2003)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14-(2002)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl.18-22

Holdnavn Niv Logo Klub

U7A-(2009)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
FC Holte A A Logo FC Holte FC Holte
Hekla 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hekla
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Mortens drenge A Logo FA 2000 FA 2000

U7BC-(2009)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 3 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
De Små Lopper C Logo Gørløse SI Gørløse SI
FC Holte B C Logo FC Holte FC Holte
FHF B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Hekla 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hekla
Hekla 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hekla

U8A-(2008)  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 - Måltyvene A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve a A Logo Greve fodbold Greve fodbold
GVI 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HI U8-1 A Logo Herlev IF Herlev IF
Hørsholm-Usserød A A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Roskilde KFUM Hvid A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U8BC-(2008)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Brøndby if Logo Brøndby IF Brøndby IF
Hørsholm-Usserød B B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hørsholm-Usserød C C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Roskilde KFUM Blå B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
TFC 1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
TFC 2 C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9A-(2007)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Sort A Logo B1903 B1903
Farmor & Farfar A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Husum 1 A Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB sort A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skovshoved 2 A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Smølferne A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Virum Sorgenfri Boldklub A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U9BC-(2007)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Hvid C Logo B1903 B1903
B1908 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B93TT B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Bk Frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Bk friheden 2 B Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
Holbæk B&I B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Husum 2 C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB Stjernerne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skovshoved 2 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF


Sted: Gladsaxe Idrætshaller
Adresse: Vandtårnsvej 55
Postnr: 2860
By: Søborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indeturnering

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 29-10-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter