Deltagere til Gladsaxe VIF CUP

Så er der ved at være udsolgt, enkelte pladser tilbage. 4 pl. U7-A, 4 Pl. U8-BC, 3 Pl. U9-BC, 4 Pl. U11-A og 2 Pl. U11-BC. Velmødt, VIF

U10A-(2006)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
3'erne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B.93 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brede if A Logo Brede IF Brede IF
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Hjorts Drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RB 1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
VIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VIF

U10BC-(2006)  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 B B Logo B1903 B1903
B1903 Sort C Logo B1903 B1903
B93 Hold 2 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
brede if c C Logo Brede IF Brede IF
Farum Boldklub Vest B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HG hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 06-2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
RB 1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
TPS 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPS
TPS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPS

U11A-(2005)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
VIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VIF

U11BC-(2005)  | BC  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17-22

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1903 - Hæsten´s B Logo B1903 B1903
Fremad Valby B B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby C Logo Fremad Valby Fremad Valby
Holbæk Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KN HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Kvif nord B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Kvif syd B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Skovser 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skovshoved
Skovserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skovshoved
Vif-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet V-i-f
VIF-3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet V-i-f

U12-(2004)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13-(2003)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14-(2002)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl.18-22

Holdnavn Niv Logo Klub

U7A-(2009)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
FC Holte A A Logo FC Holte FC Holte
Hekla 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hekla
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Mortens drenge A Logo FA 2000 FA 2000

U7BC-(2009)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 3 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
De Små Lopper C Logo Gørløse SI Gørløse SI
FC Holte B C Logo FC Holte FC Holte
FHF B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Hekla 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hekla
Hekla 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hekla

U8A-(2008)  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 - Måltyvene A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve a A Logo Greve fodbold Greve fodbold
GVI 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HI U8-1 A Logo Herlev IF Herlev IF
Hørsholm-Usserød A A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Roskilde KFUM Hvid A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U8BC-(2008)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Brøndby if Logo Brøndby IF Brøndby IF
Hørsholm-Usserød B B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hørsholm-Usserød C C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Roskilde KFUM Blå B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
TFC 1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
TFC 2 C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9A-(2007)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Sort A Logo B1903 B1903
Farmor & Farfar A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Husum 1 A Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB sort A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skovshoved 2 A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Smølferne A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Virum Sorgenfri Boldklub A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U9BC-(2007)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Hvid C Logo B1903 B1903
B1908 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B93TT B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Bk Frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Bk friheden 2 B Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
Holbæk B&I B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Husum 2 C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB Stjernerne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skovshoved 2 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF


Sted: Gladsaxe Idrætshaller
Adresse: Vandtårnsvej 55
Postnr: 2860
By: Søborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indeturnering

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 29-10-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter