Deltagere til Taastrup FC - Sommercup 2015

AFLYST AFLYST AFLYST Taastrup FC inviterer til sommerstævne for U6-13 drenge og piger. Alle er garanteret 4 kampe. Tombola og madboder på fodboldanlæget.

3. U5 drenge (11)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

3.U6 drenge (10)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

3.U7 drenge (09)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Glostrup FK B Logo Glostrup FK Glostrup FK

3.U7 piger (09-10)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

3.U8 drenge (08)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum 1 Logo Farum boldklub Farum boldklub

3.U9 piger (07-08)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

5.U10 drenge (06)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB A2 Leoparderne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB A2 Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB A2 Tigerne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Tfc 1 B Logo Taastrup fc Taastrup fc
Tfc 2 C Logo Taastrup fc Taastrup fc
Tfc 3 C Logo Taastrup fc Taastrup fc

5.U10 piger (06)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

5.U11 drenge (05)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

5.U11 piger (05)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

5.U8 drenge (08)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 OD Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Farum 2 Logo Farum boldklub Farum boldklub

5.U9 drenge (07)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Taastrup FC 1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 3 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC4 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Værløse BK B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

5.U9 piger (07-08)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Taastrup FC C Logo Taastrup FC Taastrup FC

8.U11 drenge (05)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
TFC 1 A Logo Taastrup fc Taastrup fc
TFC 2 C Logo Taastrup fc Taastrup fc
Vi39 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vi39 2 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

8.U11 piger (05)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

8.U12 drenge (04)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

8.U12 piger (04)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

8.U13 drenge (03)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Taastrup FC 1 A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC II B Logo Taastrup FC Taastrup FC

8.U13 piger (03)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Taastrup FC Logo Taastrup FC Taastrup FC

Arrangør: Taastrup FC
Sted: Nyhøj Idrætsanlæg
Adresse: Sydskellet 1
Postnr: 2630
By: Taastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2015>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 30-06-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter