Deltagere til B1973 Micro Cup 2015

B1973 har igen i år den store fornøjelse at invitere til Micro Cup stævne i Herlev. Stævnet afholdes søndag den 13. september og er for årgangene fra U4 til U10 med drengerækker og pigerækker. Tilmeldingsfrist den 31. August Vel mødt på B1973's baner

U10 Drenge A række  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge B række  | BC  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF Rød B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B1973 Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1973
B1973 Grøn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1973
B1973 Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1973
B1973 Rød B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
HG Blå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HIK 06-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hik
Lundegården C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Orient B Logo Orient GIF Orient GIF
Stamhold 4 B Logo Vanløse IF Vanløse IF
striberne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør BK & IF
TPS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPS
TPS1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPS
VI39 Gul C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VI39 Sort B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1973 Herlev C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Divaerne B Logo Farum boldklub Farum boldklub
FC Bella C Logo FC Bella FC Bella

U4  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1973 bavianerne Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B 1973 skrappe poder Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev

U5  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1973 bavianerne Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B 1973 skrappe poder Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
U5 Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev

U6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1973 Blå B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B1973 Hvid B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
CIK U6 C Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
De Vilde Bavianer Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
HUI 1 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 2 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
TIF U6 Logo Taarbæk IF Taarbæk IF

U7 drenge  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
B1973 5 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1973
FHF Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Glostrup FK B Logo Glostrup FK Glostrup FK
H.I. U7 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet H.I.
H.I. U7 (2) A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet H.I.
Herlev IF 2 C Logo herlev if herlev if
Hold 1 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Hold 2 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Hold 3 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Hold 4 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Hornbæk IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk HIF
KB BARCELONA A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB REAL MADRID A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kloagger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LB 1 B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
LB 2 B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U8 drenge A række  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve 2008-B A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herlev IF U8-1-1 B Logo Herlev IF Herlev IF
Hold 2 A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Orient 1 Logo Orient GIF Orient GIF
Ringsted A Logo Ringsted IF Ringsted IF

U8 drenge B/C række  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Gladsaxe-Hero C Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Herlev IF U8-2 C Logo Herlev IF Herlev IF
Hold 1 A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Hold 3 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Hold 4 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Lundegården B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lundegården
Orient 2 B Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 3 C Logo Orient GIF Orient GIF
Sengeløse U8 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse SGIF
TIIF C Logo Torslunde Ishøj Idrætsforening Torslunde Ishøj Idrætsforening

U9 drenge A række  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 A A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
BIFU9-BLÅ B Logo Brøndby IF Brøndby IF
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
husum A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Husum
KB u9A2 - Hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB u9A2 - Sort A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Måløv 1 A Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Nif A Logo Næstved IF Næstved IF
Virum A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
ØFC 1 A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U9 drenge B/C række  | BC  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 B-1 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B73 B-2 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B73 B-3 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B82 C Logo B82 Virum B82 Virum
Hundige C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv 2 C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
SB 1 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
SB 2 C Logo Stenløse BK Stenløse BK
SB 3 C Logo Stenløse BK Stenløse BK
Star Wars orienterne B Logo Orient GIF Orient GIF
TIF U9 Logo Taarbæk IF Taarbæk IF
Tune IF C Logo Tune IF Tune IF
VI39 Tigerne B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VI39 Tigerne 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Virum B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
ØFC 2 B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby u9p2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Divaerne B Logo Farum boldklub Farum boldklub
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Måløv Boldklub B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
TIF Piger U9 Logo Taarbæk IF Taarbæk IF
tøzerne C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev

U9 piger A række  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Boldklubben 1973 Herlev
Sted: B1973 Herlev's baner
Adresse: Elverhøjen 64
Postnr: 2730
By: Herlev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2015>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 31-08-2015

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Nordea Cup Ringkøbing
5. - 13. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter