Deltagere til XL P. W. Wulff Cup

Stubbekøbing Boldklub, afholder lørdag den 12. september 2015 XL P. W. Wulff Cup. Vi håber I alle vil komme og være med til en masse fodbold og en rigtig sjov dag.

U-10 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Nakskov Logo FC Nakskov FC Nakskov
FKS 1 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
NAB A Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
NFC X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
NFC Y Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
SB Logo Stubbekøbing Boldklub Stubbekøbing Boldklub
Væggerløse A Logo Væggerløse boldklub Væggerløse boldklub
ØGIF C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
ØUB Logo Øster Ulslev Boldklub Øster Ulslev Boldklub

U-10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SB Logo Stubbekøbing Boldklub Stubbekøbing Boldklub

U-12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Svogerslev BK B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U-5 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-5 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1990 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1990
Horbelev Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horbelev IF

U-6 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SB Logo Stubbekøbing Boldklub Stubbekøbing Boldklub
ØUB Logo Øster Ulslev Boldklub Øster Ulslev Boldklub

U-7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG D Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG S Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG Y Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
NAB B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
Nfc Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nfc
Nyråd IF C Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
SB Logo Stubbekøbing Boldklub Stubbekøbing Boldklub
Svend Gønge C Logo IF Svend Gønge IF Svend Gønge

U-8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1990 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1990
Horbelev Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horbelev IF
NAB A Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
SB Logo Stubbekøbing Boldklub Stubbekøbing Boldklub
TGB B Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub

U-9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FK sydsjælland 05 C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
NAB Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
NAB U9 piger C Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub

Arrangør: Stubbekøbing Boldklub
Sted: Stubbekøbing BK
Adresse: Møllestræde 2
Postnr: 4850
By: Stubbekøbing
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2015>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 30-08-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter