Deltagere til SHI Cup 2015 (U5 - U10)

Skibsby-Højene IF invitererer til SHI Cup 2015 Søndag den 4. oktober 2015

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BI 1 A Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI 2 A Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
FFI U10 A Drenge A Logo Frederikshavn fI Frederikshavn fI
Hjørring IF 1 A Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hjørring IF 2 A Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
SHI 1 A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Skagen ik A Logo Skagen Ik Skagen Ik

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagterp B Logo Bagterp IF Bagterp IF
bangsbo Freja B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Hjørring IF 1 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Horne KFUM B Logo Horne KFUM Horne KFUM
SHI 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 3 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Skagen IK B Logo Skagen IK Skagen IK
Skovsgaard Boldklub B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
Tårs B Logo Tårs/Ugilt IF Tårs/Ugilt IF

U10  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Hjørring 1 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna Hjørring 2 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
ØVI/TTB 1 A Try-Thorshøj B Logo ukendt af Staevner.dk Try-Thorshøj B
ØVI/TTB 2 A Try-Thorshøj B Logo ukendt af Staevner.dk Try-Thorshøj B

U10  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønderslev IF B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
JIF U10 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U5/U6  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BI 1 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI 2 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Brønderslev piger Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
FFI Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
Lundergård IU 1 Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
Lundergård IU 2 Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
Lundergård IU 3 Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SHI 1 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 2 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 3 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Sindal 1 C Logo Sindal IF Sindal IF
Sindal 2 C Logo Sindal IF Sindal IF
TTB 1 C Try-Thorshøj B Logo ukendt af Staevner.dk Try-Thorshøj B
TTB 2 C Try-Thorshøj B Logo ukendt af Staevner.dk Try-Thorshøj B
Vrå/Børglum IF 1 Logo Vraa/Børglum IF Vraa/Børglum IF
Vrå/Børglum IF 2 Logo Vraa/Børglum IF Vraa/Børglum IF
Aalborg Freja 1 C Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Aalborg Freja 2 C Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U7  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BI 1 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI 2 C Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BMI 1 C Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
BMI 2 C Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
HI Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Holtet/Gandrup Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holtet/Gandrup
Horne KFUM C Logo Horne KFUM Horne KFUM
Lundergård IU 1 Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
Lundergård IU 2 Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
Lundergård IU 3 Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
PVSport81 C Logo Poulstrup Vrejlev 81 Poulstrup Vrejlev 81
Rødderne C Logo Sindal IF Sindal IF
SHI 1 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 2 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 3 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 4 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Vodskov B Logo Vodskov if Vodskov if
Aalborg freja Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hirthals Boldklub A Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
Lundergård IU A Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SHI 1 A Logo Skibsby-Højene if Skibsby-Højene if
SHI 2 A Logo Skibsby-Højene if Skibsby-Højene if

U8  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI B Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
HI 1 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
HI 2 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hirtshals Boldklub B Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
Lundergård IU B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SHI 3 B Logo Skibsby-Højene if Skibsby-Højene if
SHI 4 B Logo Skibsby-Højene if Skibsby-Højene if
Sindal IF B Logo Sindal IF Sindal IF
Tårs Drengene B Logo Tårs/Ugilt IF Tårs/Ugilt IF
Vrå/Børglum IF B Logo Vraa/Børglum IF Vraa/Børglum IF
Aabybro IF 1 Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aabybro IF 2 Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aabybro IF 3 Logo Aabybro IF Aabybro IF

U8  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna U8 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna U8 hold 2 Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
SHI 1 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U8  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bindslev/Tversted C Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
De seje piger B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
SHI B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
TTB B Try-Thorshøj B Logo ukendt af Staevner.dk Try-Thorshøj B
Vrå/Børglum IF B Logo Vraa/Børglum IF Vraa/Børglum IF

U9  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagterp B Logo Bagterp if Bagterp if
BI B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Freja 2 B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
HI B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Ikast FS 2 B Logo Ikast FS Ikast FS
Lundergård IU B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SHI 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 3 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Støvring 1 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Svenstrup/Godthåb IF B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
TFC Bjørnene B Logo Thisted FC Thisted FC
Vrå/Børglum IF C Logo Vraa/Børglum IF Vraa/Børglum IF
Aabybro 2 B Logo Aabybro IF Aabybro IF

U9  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagterp A Logo Bagterp if Bagterp if
BMI A Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
Freja 1 A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
HB/GVL A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GVL Løkken
Ikast FS A A Logo Ikast FS Ikast FS
Lundergård IU A Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SHI 1 A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Skagen ik A Logo Skagen Ik Skagen Ik
TFC Løverne A Logo Thisted FC Thisted FC
TFC Ulvene A Logo Thisted FC Thisted FC
Vadum IF A Logo Vadum IF Vadum IF
Aabybro 1 A Logo Aabybro IF Aabybro IF

U9  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI B Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF

U9  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna 1 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna 2 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
SHI 1 A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 2 A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

Arrangør: Skibsby-Højene IF
Sted: Skibsby-Højene IF
Adresse: Vellingshøjvej 380
Postnr: 9800
By: Hjørring
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<oktober 2015>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 14-09-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter