Deltagere til ULIGA Winter Cup - 2003-2007 Drenge A/Elite

TILMELD på mobil 40266100: Vi søger KUN de 10 bedste A/Elite drenge hold i din Region, 40-50 hold fra hele Danmark i årgangene 2003-2006. 18 kampe i løbet af vinteren, 3 kampe á 2x15 min hver gang. De store hold deltager for at få den optimale matching.

U09 - Årgang 2007  | E  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Oktober - Februar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 - Årgang 2006  | E  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Oktober - Februar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 - Årgang 2005  | E  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Oktober - Februar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
SFB A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SfB1 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber

U12 - Årgang 2004  | E  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Oktober - Februar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF-2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Hjørring IF A Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening

U13 - Årgang 2003  | E  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Oktober - Februar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Silkeborg A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
SfB Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber


Sted: Hos deltagerne



Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsturnering

<oktober 2015>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 30-10-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter