Deltagere til Vendsyssel Cup 2015

Hjørring If indbyder til Vendsyssel Cup 2015 for børn i U6-U13. Søndag d.23/8. Husk nye årgange. Som noget nyt tilbyder vi Elite rækker for U12 og 13 dømmes af "sorte" dommere,gælder også finalerne i de øvrige 8 mands rækker. 4 kampe til alle hold.

U 10 født 2006  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BTI A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bindslev Tversted IF
Fortuna Hjørring A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
gug boldklub A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Hi 2 A Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hjørring if 1 A Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hundelev/GVL Løkken A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB/GVL
RIF1 A Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
SHI A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U 10 født 2006  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Hjørring B Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Gærum Allstars C Logo Gærum IF Gærum IF
RIF2 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
SHI 1 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U 11 født 2005  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagterp IF U12 Piger C C Logo Bagterp IF Bagterp IF
Fortuna Hjørring 1 B Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna Hjørring 2 (u 12) B Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Hjørring if B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
kageholdet B Logo Sindal IF Sindal IF
SHI U11B B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
skalborg B Logo Skalborg Sportsklub Skalborg Sportsklub
Team Horne/Hirtshals B Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub

U 11 født 2005  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønderslev IF A Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Fortuna Hjørring 1 (u12) A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Hjørring if A Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
LIUF U11 A A Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SHI U11A A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Thisted FC A Logo Thisted FC Thisted FC
U 11 A Logo Bagterp IF Bagterp IF
AaB A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U 12 født 2004  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BI B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Bindslev/Tversted IF B Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
Herning Fremad 2 B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Hjørring IF C Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Skagen IK B Logo Skagen IK Skagen IK
AaB B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U 12 født 2004  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U 12 Født 2004.Elite  | E  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV/Hadsund Boldklub A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Gug Bk Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Herning Fremad 1 A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Hirtshals 1 A Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
Hjørring IF A Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
HOG Hinnerup A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Jetsmark IF A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
AaB A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U 13 født 2003  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjørring IF C Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
SHI 2 C Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U 13 født 2003  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjørring IF B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Team Horne/Hirtshals A Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub

U 13 født 2003.Elite  | E  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ikast FS A Logo Ikast FS Ikast FS
SHI A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Vendsyssel FF A Vendsyssel FF Logo ukendt af Staevner.dk Vendsyssel FF

U 6 født 2010  | -  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjørring if 1 Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hjørring if 2 Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Shi u6 C Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Shi u6 nr 2 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U 7 født 2009  | -  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bindslev/ Tversted IF C Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
Hjørring if 1 Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hjørring if 2 Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening

U 8 født 2008  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BTI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bindslev Tversted IF
Dronninglund 1 B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Dronninglund 2 B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
HI 1 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
HI 2 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
LIUF U8 B B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening

U 8 født 2008  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
LIUF U8 A A Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SHI1 A Logo Skibsby-Højene if Skibsby-Højene if
SHI2 A Logo Skibsby-Højene if Skibsby-Højene if
SHI3 A Logo Skibsby-Højene if Skibsby-Højene if

U 9 født 2007  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De gule 2 B Logo Bagterp if Bagterp if
HI B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hi 2 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
SHI 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 3 C Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U 9 født 2007  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De gule 1 A Logo Bagterp IF Bagterp IF

Arrangør: Hjørring Idrætsforening
Sted: Hjørring IF
Adresse: Landlyst 7
Postnr: 9800
By: Hjørring
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2015>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 14-08-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter