Deltagere til Halmballe Cup

FC Nakskov indbyder til halmballefodbold lørdag den 12. september

U10 drenge 5m  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B-frem A Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
FC Nakskov 1 Logo FC Nakskov FC Nakskov
FC Nakskov 2 Logo FC Nakskov FC Nakskov
Maribo 1 A Logo Maribo BK Maribo BK
Maribo 2 B Logo Maribo BK Maribo BK

U5 drenge 3m  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Rødby Boldklub C Logo Rødby Boldklub Rødby Boldklub

U5-U6 piger 3m  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Rødby Boldklub C Logo Rødby Boldklub Rødby Boldklub

U6 drenge 3m  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Nakskov 1 Logo fc nakskov fc nakskov
FC Nakskov 2 Logo fc nakskov fc nakskov
FC Nakskov 3 Logo FC Nakskov FC Nakskov
Rødby Boldklub C Logo Rødby Boldklub Rødby Boldklub
Vordingborg IF Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U7 drenge 3m  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B.frem 1 Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
B.frem 2 Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
FC Nakskov Logo fc nakskov fc nakskov
FC Nakskov 1 Logo fc nakskov fc nakskov
FC Nakskov 2 Logo fc nakskov fc nakskov
FC Nakskov 3 Logo fc nakskov fc nakskov
NFC-1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
NFC-2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
NFC-3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
NFC-4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
NFC-5 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
Rødby Boldklub C Logo Rødby Boldklub Rødby Boldklub
Vordingborg IF 1 Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Vordingborg IF 2 Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U7-U8 piger 3m  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 drenge 5m  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Nakskov 1 Logo fc nakskov fc nakskov
FC Nakskov 2 Logo fc nakskov fc nakskov
FC Nakskov 3 Logo fc nakskov fc nakskov
MB1 A Logo Maribo BK Maribo BK

U9 drenge 5m  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Nakskov 1 A Logo fc nakskov fc nakskov
FC Nakskov 2 A Logo fc nakskov fc nakskov
FC Nakskov 3 B Logo fc nakskov fc nakskov
Horslunde bold-drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horslunde Boldklub

U9-U10 piger 5m  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B.Frem Sakskøbing B Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing

Arrangør: Nakskov Boldklub
Sted: FC Nakskov
Adresse: Bregnevej 57
Postnr: 4900
By: Nakskov
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2015>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 02-09-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter