Deltagere til AFLYST - U10 Greve Goal Show

U10 Greve Goal Show efterårsafslutning for alle niveauer. Masser af kampe - og masser af mål. ja - ligesom det plejer.

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør middag+Søn formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Blå 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Skjold Rød A Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

U10 A+  | A+  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør middag+Søn formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik 65 A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
brede if -1 A Logo Brede IF Brede IF
Greve Blå 1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Næstved A Logo Næstved IF Næstved IF
Vallensbæk 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF

U10 B+  | B+  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør middag+Søn formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Blå 3 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brede if-2 B Logo Brede IF Brede IF
Farum Boldklub B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FKS 1 Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Gadstrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gadstrup Fodbold
GF Blå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GF Hvid B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GF Sort B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gørlev if B Gørlev Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Gørlev Idrætsforening
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Lundegården C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Nykøbing FC B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Nykøbing FC "BEARS" B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Næstved B Logo Næstved IF Næstved IF
SBI B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Skjold Hvid B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Vallensbæk 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
VI39 Gul B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik 65 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
BK FREM C Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Farum Boldklub C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Greve Blå Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Skjold Gul C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

U10 D (Begynder)  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIk 65 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Greve Sort Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Skjold Grøn C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Tuse Logo Tuse IF Tuse IF
VI39 Hvid Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Logo Greve Fodbold Greve Fodbold

U7 Piger Bredde  | AC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 9-13

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Greve Fodbold
Sted: Greve Stadion
Adresse: Lillevangsvej 88
Postnr: 2670
By: Greve
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<oktober 2015>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 01-09-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter