Deltagere til BlicherCup 2015 Indendørs

Blichercup 2015 indendørs fodbold stævne for U-6 til U-11 drenge. Med præmier for over 75000 kr. Alle spiller for personlige præmier. Stævnet er niveau opdelt i A og B.

U-10 A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.28/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg Bold 1 A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Egebjerg/Gedved A Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Kristrup Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Spentrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup
Spentrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup
VFF1 A Logo Viborg FF Viborg FF

U-10 B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.28/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg Bold 2 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Egebjerg/Gedved B Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
kfum u10 Logo Randers KFUM Randers KFUM
Kristrup Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
OIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel
Spentrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup
Spentrup IF 2 Logo Spentrup IF Spentrup IF
studstrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet studstrup
VFF2 B Logo Viborg FF Viborg FF
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U-11 A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lukket for tilmelding

Holdnavn Niv Logo Klub
Mariager IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mariager IK
Spentrup IF Logo Spentrup IF Spentrup IF

U-11 B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lukket for tilmelding

Holdnavn Niv Logo Klub
Mik 1 B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
NUGF Viborg 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF Viborg 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Spentrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup
Aalestrup B Logo Aalestrup if Aalestrup if

U-6  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lukket for tilmelding

Holdnavn Niv Logo Klub
Droningborg B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hadsten B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten 2 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IF Alliancen C Logo IF Alliancen IF Alliancen
KB1 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB2 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Spentrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup

U-7  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lukket for tilmelding

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg Bold 1 Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg Bold 2 Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Jarl Arden 1 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jarl Arden 2 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Randers Freja A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
SMIFF09 1 B Logo SMIFF SMIFF
SMIFF09 2 B Logo SMIFF SMIFF
Spentrup IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup
Spentrup IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup

U-8  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lukket for tilmelding

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg Boldklub 1 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg Boldklub 2 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg Boldklub 3 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg Boldklub 4 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
if jarl arden Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Purhus IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus IF
Purhus IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus IF
Spentrup IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup
U8 drenge 1. Logo IF Alliancen IF Alliancen
U8 drenge 2. Logo IF Alliancen IF Alliancen

U-9 A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lukket for tilmelding

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Kristrup Boldklub A Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Overlund gf A Logo Overlund gf Overlund gf
Rysserne A Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
SIK Viborg 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
U9 A drenge Logo IF Alliancen IF Alliancen
Vorup FB 1 A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U-9 B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lukket for tilmelding

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Hatting-Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Helsted Fremad IF B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Horsens FS B Logo Horsens FS Horsens FS
Kristrup Boldklub B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Mariager I.K. C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SIK Viborg 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SMIFF09 B Logo SMIFF SMIFF
Spentrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup
U9 drenge B. Logo IF Alliancen IF Alliancen
VIK B Logo Vejlby ik Vejlby ik
VIK2 B Logo Vejlby IK Vejlby IK
Virup IF B Logo Virup IF Virup IF
Vorup FB 2 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Østbirk B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

Arrangør: Spentrup IF
Sted: Spentrup Hallerne
Adresse: Skaldhøjvej 3
Postnr: 8981
By: Spentrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 19-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter