Deltagere til Mini vintercup 2016

Udendørs 5-mands stævne i Ølstykke for U8, U9 og U10 drenge og piger. Medaljer til alle. Piger spiller 2. april. Drenge spiller 3. april. Ny frist for tilmelding: 11. marts 2016

D010B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

D010C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

D08A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

D08B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV 2 B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
HUI - Barca B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Orient 1 B Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 2 Logo Orient GIF Orient GIF
RB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub
Ringsted BLÅ B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted HVID B Logo Ringsted IF Ringsted IF
SB 1 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Team Roma B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Roma

D08C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ølstykke Fc C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

D09A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

D09A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Torpedo A Logo B1903 B1903
Bk Friheden A Logo boldklubben friheden boldklubben friheden
Holbæk B&I A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jyllinge Fc A Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
KB Blå A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

D09B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Sort B Logo B1903 B1903
BSV 1 A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Frem Hellebæk 1 B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Hareskov IF - 1 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Husum Grøn B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Ly B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Tune IF 1 B Logo Tune IF Tune IF
Ølstykke Fc B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

D09C  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Friheden 2 C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
FIF C Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
Hareskov IF (C) C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Husum Orange C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Jyllinge FC 2 C Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
KB B1 Leoparderne C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB B1 Løverne C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RB 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub
SB 2 C Logo Stenløse BK Stenløse BK
SB 3 C Logo Stenløse BK Stenløse BK

P010A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

P010B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

P010C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

P08A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

P08B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

P08C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ffk pigerne C Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Orient 3 C Logo Orient GIF Orient GIF
Sengeløse U7/U8 C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

P09A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

P09B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF U8 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Greve Fodbold 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hornbæk Perlerne B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
u9-2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF

P09C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
LSF C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Ølstykke FC Fodboldpigerne C Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ølstykke FC Spilopperne C Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

Arrangør: Ølstykke FC
Sted: Ølstykke FC
Adresse: Tranekærvej 1
Postnr: 3650
By: Ølstykke
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 11-03-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter