Deltagere til Afsluttende 8-mands stævne Søndermarken IK

Den oplagte afslutning på efterårssæsonen. 8-mands stævne for U11-U13 drenge og piger. Lørdag 10. oktober - Søndermarken IK, Viborg.

U11 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande if A Logo Brande if Brande if
Brande if A Logo Brande if Brande if
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Søndermarken IK 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Vejle Boldklub A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Franks Drenge. B Logo Korup IF Korup IF
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
If Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup B B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Skive Ik B Logo Skive IK Skive IK
TRIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF
VFF B Logo Viborg FF Viborg FF

U11 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Grauballe IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grauballe IF
Ikast KFUM C Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Langå IK C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Søndermarken IK 2 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
TRIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF

U11 piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Lystrup if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Overlund GF C Logo Overlund GF Overlund GF
VFF C Logo Viborg FF Viborg FF

U11 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Sejs Svejbæk IF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF

U12 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Snejbjerg SG&I B Logo Snejbjerg SG&I Snejbjerg SG&I
Søndermarken IK 3 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U12 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande if A Logo Brande if Brande if
Brande if A Logo Brande if Brande if
Søndermarken IK 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Søndermarken IK 2 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Vinderup ik A Logo Vinderup ik Vinderup ik
Virklund B A Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub

U12 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Rødding U&IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødding U&IF

U12 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Sejs/Svejbæk IF A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF

U12 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Halspigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFS
Stoholm IF B Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening

U12 piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hørning IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF

U13 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Søndermarken IK 2 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U13 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF B Logo Ans IF Ans IF
IF Alliancen B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Sgi-esbjerg B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF

U13 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Søndermarken IK 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U13 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsten SK A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Team Viborg A Logo Team Viborg Team Viborg

U13 piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsten SK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub

U13 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Søndermarkens IK
Sted: Søndermarken IK
Adresse: Liseborgvej 37
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<oktober 2015>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 27-09-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter