Deltagere til Afsluttende 8-mands stævne Søndermarken IK

Den oplagte afslutning på efterårssæsonen. 8-mands stævne for U11-U13 drenge og piger. Lørdag 10. oktober - Søndermarken IK, Viborg.

U11 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande if A Logo Brande if Brande if
Brande if A Logo Brande if Brande if
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Søndermarken IK 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Vejle Boldklub A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Franks Drenge. B Logo Korup IF Korup IF
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
IF Lyseng Logo IF Lyseng IF Lyseng
If Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup B B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Skive Ik B Logo Skive IK Skive IK
TRIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF
VFF B Logo Viborg FF Viborg FF

U11 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Grauballe IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grauballe IF
Ikast KFUM C Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Langå IK C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Søndermarken IK 2 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
TRIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF

U11 piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Lystrup if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Overlund GF C Logo Overlund GF Overlund GF
VFF C Logo Viborg FF Viborg FF

U11 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Sejs Svejbæk IF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF

U12 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Snejbjerg SG&I B Logo Snejbjerg SG&I Snejbjerg SG&I
Søndermarken IK 3 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U12 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande if A Logo Brande if Brande if
Brande if A Logo Brande if Brande if
Søndermarken IK 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Søndermarken IK 2 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Vinderup ik A Logo Vinderup ik Vinderup ik
Virklund B A Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub

U12 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Rødding U&IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødding U&IF

U12 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Sejs/Svejbæk IF A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF

U12 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Halspigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFS
Stoholm IF B Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening

U12 piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hørning IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF

U13 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Søndermarken IK 2 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U13 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF B Logo Ans IF Ans IF
IF Alliancen B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Sgi-esbjerg B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF

U13 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Søndermarken IK 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U13 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsten SK A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Team Viborg A Logo Team Viborg Team Viborg

U13 piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsten SK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub

U13 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Søndermarkens IK
Sted: Søndermarken IK
Adresse: Liseborgvej 37
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<oktober 2015>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 27-09-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter