Deltagere til BIF CUP 3-Bold

Deltag i Jyllands STØRSTE og BEDSTE indendørs 3-Bold stævne for U6, U7 og U8. Fyld 1 bil med 4 spillere eller fyld 2 og deltag med 2 hold i samme række til reduceret pris.

U6 (10) Udsolgt  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 21/11 morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF U6 1 B Logo Århus GF Århus GF
AGF U6 2 C Logo Århus GF Århus GF
Brædstrup IF 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 3 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 Logo FC Horsens FC Horsens
GIF 1 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
GIF 2 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Hatting-Torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Horsens KFUM Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Lyseng Logo IF Lyseng IF Lyseng
Rårup C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF
Stensballe 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK

U7 (09) Udsolgt  | Mixede

68 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: 21/11

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 1 A Logo Århus GF Århus GF
AGF 2 B Logo Århus GF Århus GF
AGF 3 B Logo Århus GF Århus GF
Bagge's Boys And Girls A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Brabrand if Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 3 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Brædstrup IF B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
BUF1 B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
BUF2 Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
BUF3 B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
De grønne drenge Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
De grønne rødder Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Egebjerg I.F. 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egebjerg I.F.
Egebjerg I.F. 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egebjerg I.F.
Engum C Logo Engum UI Engum UI
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 C Logo FC Horsens FC Horsens
Galten FS 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Galten FS 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Harlev IK 1 C Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev IK 2 C Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev IK 3 B Logo Harlev IK Harlev IK
Hedensted 3 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 4 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornsyld IF B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Horsens KFUM 1 Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 3 Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Hundslund 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundslund IF
Hundslund IF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundslund IF
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Ikast FS 1 B Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 2 B Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 3 B Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 4 B Logo Ikast FS Ikast FS
Lindved GF 1 B Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Lindved GF 2 B Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
LokalBolig Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Løsning IF 1 C Logo Løsning IF Løsning IF
Løsning IF 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
Mariehøj IF B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Ry fodbold 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold
Ry fodbold 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold
Rårup 1 A Logo Rårup GIF Rårup GIF
Rårup 2 C Logo Rårup GIF Rårup GIF
SIK 1 Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 2 Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 3 Logo Stensballe IK Stensballe IK
Skibet 1 A Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet 2 A Logo Skibet IF Skibet IF
Stautrup IF 1 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup IF 2 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup IF 3 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Søften GF B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
VB - U7 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vinding SF Piger C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U8 (08) Udsolgt  | Mixede

48 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22/11

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg 1 A Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg 2 A Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg 3 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Allesø 1 B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Allesø 2 B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bording IF 1 B Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 2 C Logo Bording IF Bording IF
Brædstrup IF 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 3 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 4 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 5 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 6 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Daugård if B Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Daugård if 2 B Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Fc Horsens 2 A Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens 3 B Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens 4 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens 5 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens 6 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens1 A Logo FC Horsens FC Horsens
grauballe A Logo Grauballe UGF Grauballe UGF
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HIF1 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
HIF2 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
HIF3 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hovedgård 1 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 2 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Jelling 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 3 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Lindved GF C Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Løsning if C Logo Løsning IF Løsning IF
Mariehøj IF B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Rårup 1 B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Rårup 2 C Logo Rårup GIF Rårup GIF
SGF 1 A Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
SGF 2 B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
SS Skjold B Logo Sportssammenslutningen Skjold Sportssammenslutningen Skjold
Stensballe 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK

Arrangør: Brædstrup IF
Sted: Brædstrup Hallen
Adresse: Skovvejen 29
Postnr: 8740
By: Brædstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 06-11-2015

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter