Deltagere til Sanderum Cup B/C stævne

Sanderum Boldklub byder igen på medaljestævne for årgangene U5 til U13. Minimum seks kampe til alle hold, og medaljer til alle spillere

Piger U9/10  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 6/12 15.30-18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub

U10  | bc  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 5/12 15.30-18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB U10B B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB U10C C Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB U10C 2 C Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum all stars B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum hardhitters C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum legenderne B Logo Dalum IF Dalum IF
KR70 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KR70
Leo's gutter C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Marienlyst 1 B Logo Marienlyst Marienlyst
Marienlyst 2 B Logo Marienlyst Marienlyst
OB Piger B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Sanderum (9) Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
Sanderum 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
Strib C Logo Strib IF Strib IF
TPI1 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI2 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U11  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 6/12 08.00-10.30

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje Hedenstedgutter C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Næsby C Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Otterup B&IK C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
prima drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet prima
Sanderum 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
Sanderum 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
Sanderum 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
Tpi 1 C Logo Tarup paarup if Tarup paarup if
Tpi 2 C Logo Tarup paarup if Tarup paarup if

U12  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 6/12 10.30-13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 1 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
KB 1 C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
KB 2 C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Sanderum 1 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
TPI B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U13  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 6/12 13.00-15.30

Holdnavn Niv Logo Klub
OKS 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sanderum 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sanderum 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Totaldrengene 1 C Logo SSV Højfyn SSV Højfyn
Totaldrengene 2 C Logo SSV Højfyn SSV Højfyn
Totaldrengene 3 C Logo SSV Højfyn SSV Højfyn

U5  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 5/12 10.30-13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Sanderum Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
U5 B Logo Dalum IF Dalum IF

U6  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 5/12 10.30-13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum if B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF B Logo Dalum If Dalum If
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Sanderum 1 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 4 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U7  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 5/12 10.30-13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB 2009 U7 C Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Sanderum 1 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U8  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 5/12 08.00-10.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Korup IF B Logo Korup IF Korup IF
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 3 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sanderum 1 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum2 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U9  | bc  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 5/12 13.00-15.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB 1 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 C Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BM Logo Marienlyst Marienlyst
Brylle BK C Logo Brylle Boldklub Brylle Boldklub
Dalum IF C Logo Dalum IF Dalum IF
Gauerslund 1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund 2 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund 3 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
KIF B Logo Korup IF Korup IF
Oks B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 1 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
Sanderum 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
Søndersø BK C Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub

Arrangør: Sanderum Boldklub
Sted: FKS-hallen
Adresse: Tranehøjen 5
Postnr: 5250
By: Odense SV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 22-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter