Deltagere til Præmiestævne i Brøndbyfor piger

Kom til et sjovt præmiestævne kun for U8 og U9 piger I Brøndby. Vi glæder os til at tage i mod jer alle uanset niveua.

U8 Pige (2008)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK U8 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF U8 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Greve Fodbold Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Havdrup Logo Havdrup GI Havdrup GI
Køge Boldklub Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Sengeløse 2009/2008 piger B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
U8 piger ØB Logo Ørslev-Bjerge IF Ørslev-Bjerge IF
Vallensbæk Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9 Pige A (2007)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK U9 (1) A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve Fodbold A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold

U9 Pige B (2007)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Herlev B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Brøndby 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Havdrup 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI

U9 Pige C (2007)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De Spejlvendte Tigere C Logo FC Lejre FC Lejre
Vallensbæk Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Brøndby IF
Sted: Brøndby stadion
Adresse: Brøndby stadion 26
Postnr: 2605
By: Brøndby
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<oktober 2015>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 27-09-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter