Deltagere til NRUI Julestævne 2015

NRUI Julestævne 2015 - et af Danmarks bedste indendørs stævner, med over 300 tilmeldte hold, og som både er for bredde og eliten! Vi glæder os til at se jer..

Dame senior/U18  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
A/S Revision Hatting A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Boldmongolerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Det Hemmelige Hold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Efb A Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
Fam A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kold vogntransport A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Lemvig A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
MG&BK A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
OB Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
TEAM 10 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
Team Helle B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Tornbjerg Gymnasium A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tornbjerg Gymnasium
Varde IF A Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 2 A Logo Varde IF Varde IF
Årre 1 A Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Årre 2 C Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

Herre senior/U19  | Herrer/Drenge

32 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
6 triple O A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Alkoholdet B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Basserne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Bel air A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Better than Bendtner B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Hjemvendte B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Det Ser Sårt Ud B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EFB A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EnergiMetropol Esbjerg A Logo Darum IF Darum IF
Gamle kroppe - Nye sko B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Hardstylers United C Logo Varde IF Varde IF
Havnegrillen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jep og Seb A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
kliphuset A Logo agerbæk sf agerbæk sf
Los Stars B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Løgposerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løgposerne 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Morten Larsen Transport A Logo Tørring IF Tørring IF
Morten Søvig B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Møffe`s Brudesvende B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Nielsen's Malerfirma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Noget Svensk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Punkteret Bagdæk C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Punkteret Fordæk C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportigan Give B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Midtjylland
Team 20 i flair A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
team venner A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Tipsklubben A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Varde IF A Logo Varde IF Varde IF
Øgendahls diciple B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 drenge årg.06  | Herrer/Drenge

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag 28/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI Fodbold drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ATI Fodbold
Bagges Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Bramming B C Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Bramming B A Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Danseal A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet jelling fs
Grindsted United A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GGIF
Hjerting IF 1 A Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF 2 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
HTS1 B Logo Tistrup BK Tistrup BK
HTS2 B Logo Tistrup BK Tistrup BK
Ikast FS A A Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS B C Logo Ikast FS Ikast FS
NRUI B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Nuif C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nuif
prima drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet prima
Rema1000 Grindsted B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Snejbjerg B Logo Snejbjerg SG&I Snejbjerg SG&I
Spangsbjerg if 1 B Logo Spangsbjerg if Spangsbjerg if
Spangsbjerg if 2 B Logo Spangsbjerg if Spangsbjerg if
Spjalds 9-10 drenge B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Tarp B C Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Vamdrup IF A Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Varde IF 1 A Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 2 B Logo Varde IF Varde IF
Årre Boldklub B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Årre Boldklub 2 B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U10 piger årg.06/07  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag 28/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge årg.05  | Herrer/Drenge

35 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag 29/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 1 A Logo Århus GF Århus GF
AGF 2 A Logo Århus GF Århus GF
AS Huse A Logo Boldklubben Vestkysten Boldklubben Vestkysten
BB 1 A Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
BB 2 B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Darum Team Bubbi B Logo Darum IF Darum IF
EFB A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Egtved 3 B Logo Egtved IF Egtved IF
FC Rødderne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gesten A Logo Gesten IF Gesten IF
Henriettes livretter A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
HIF boys 1 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
HIF boys 2 C Logo Hjerting IF Hjerting IF
HIF boys 3 C Logo Hjerting IF Hjerting IF
HIF boys 4 C Logo Hjerting IF Hjerting IF
HTS 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horne Tistrup Sig
HTS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horne Tistrup Sig
Ikast drengene A Logo Ikast fs Ikast fs
Ikast drengene 1 A Logo Ikast fs Ikast fs
Ikast drengene 2 B Logo Ikast fs Ikast fs
Ikast drengene 3 C Logo Ikast fs Ikast fs
KLG-1 B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG-2 C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG-3 C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
krogager B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet krogager boldklub
LB Consult B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Spangsbjerg IF A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
sportigan hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stay Wired C Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
varde 1 A Logo varde if varde if
varde 2 B Logo varde if varde if
Aadum Autoophug B Logo Aadum Idræts- og Ungdomsforening Aadum Idræts- og Ungdomsforening
Årre Boldklub B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U12 drenge årg.04  | Herrer/Drenge

32 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 30/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Andrup A Logo Andrup IF Andrup IF
Andrup 2 A Logo Andrup IF Andrup IF
ATI Fodbold drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ati
Blåbjerg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg
Blåbjerg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåberg
bække sf B Logo Bække Sportsforening Bække Sportsforening
EFB C Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
EFB1 B Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
EFB3 B Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Gesten B Logo Gesten IF Gesten IF
Gørding B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gørding Lourup If
Herning Fremad A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Holsted B Logo Holsted FB Holsted FB
HTS B Logo Tistrup BK Tistrup BK
HTS C Logo Tistrup BK Tistrup BK
if92 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet if92
if92 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet if92
Ikast FS A Logo Ikast FS Ikast FS
Juledrenge B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Madsen Optik B Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Nissedrenge B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
SSK 1 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
SSK 2 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
SSK 3 C Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
starup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet starup IF
Varde 3 B Logo Varde IF Varde IF
Varde 4 C Logo Varde IF Varde IF
Varde 5 C Logo Varde IF Varde IF
Varde City B Logo Varde IF Varde IF
Varde United B Logo Varde IF Varde IF
Årre Boldklub C Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U12 piger årg.04/05  | Kvinder/Piger

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 30/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI 2 piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Blåbjerg 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg
Blåbjerg 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg
Blåbjerg 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg
buccma energy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
BV Oksbøl B Logo Boldklubben Vestkysten Boldklubben Vestkysten
Dream team A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hejnsvig I.F. C Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
HTS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Impact pigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lemvig GF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Ringkøbing C Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Varde 1 A Logo Varde if Varde if
Varde 2 B Logo Varde IF Varde IF

U13 drenge årg.03  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag 28/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
B-Boys B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Billund 1 B Logo Billund if Billund if
Billund 2 C Logo Billund if Billund if
Blå Negl A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Brørup A Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
bække sf B Logo Bække Sportsforening Bække Sportsforening
Gesten C Logo Gesten IF Gesten IF
Holsted C Logo Holsted FB Holsted FB
HTS B Logo Tistrup BK Tistrup BK
Lord FC B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
More B-boys B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Nkif A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Ribe Boldklub C Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Sdr.Omme IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sdr.Omme IF
Sportigan Skjern A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Starup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup
Tarp 1. B Logo Tarp boldklub Tarp boldklub
Tarp 2. B Logo Tarp boldklub Tarp boldklub
Team Swet A Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
The Future A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Torben`s Tøser B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Ups C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NUIF
Varde drengene A Logo Varde if Varde if
Åbyhøj IF 1 A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U14 drenge årg.02  | Herrer/Drenge

37 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag 29/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
All Black A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Best of Horsens A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brørup drengene 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brørup Gymnastik Forening
Brørup drengene 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brørup Gymnastik Forening
BUCH's Herremagasin VEJLE B Logo Skibet IF Skibet IF
Burn Slow A Logo Esbjerg fB Esbjerg fB
bække sf B Logo Bække Sportsforening Bække Sportsforening
Chefens hold B Logo Ølgod Idrætsforening Ølgod Idrætsforening
chefens hold 2 B Logo Ølgod Idrætsforening Ølgod Idrætsforening
Grindsted GIF B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Gørding B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gørding Lourup If
Herning Fremad A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Hjerting IF - A A Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF - B B Logo Hjerting IF Hjerting IF
HTS B Logo Tistrup BK Tistrup BK
HTS 2 C Logo Tistrup BK Tistrup BK
JBS 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet JBS
JBS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet JBS
Kattens drenge B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
MiniMinions A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Nebel/outrup/københavn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NEWL & OMEGN B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blaabjerg Fodbold
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Pappas Pizza Tørring A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
R2 Active Kids Foundation A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skibet IF 1 A Logo Skibet IF Skibet IF
Speakloud B Logo Skjern GF Skjern GF
Starup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NUIF
Tarm IF B Logo Tarm IF Tarm IF
The Future B Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
TIF B Logo Tarm IF Tarm IF
Too fame for a name A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
varde 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet varde
Varde drengene A Logo Varde if Varde if
VejleDrengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U14 piger årg.02/03  | Kvinder/Piger

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag 29/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåbjerg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dream Destroyers B Logo Varde IF Varde IF
Efb A Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
FC Horsens Tøserne B Logo FC Horsens FC Horsens
Hejnsvig 1 C Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
Hejnsvig 2 C Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
JM Malerfirma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kolding B A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
NRUI 1 A Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Nrui 3 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 4 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Rødt hold A Logo Jerne IF Jerne IF
Team Turbo B Logo Varde IF Varde IF
White Bulls A Logo Varde IF Varde IF

U15 drenge årg.01  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 30/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
BangBros B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
Brørup gf A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brørup gf
Citybois B Logo Varde if Varde if
Cool Boyz B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
De gode - og Bertel A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Electrolux A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Esbjerg IF92 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF92
Esbjerg IF92 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF92
FC turbo modul B Logo Filskov If Filskov If
Gørding B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gørding Lourup If
Hov,det er en ommer C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
JBS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet JBS
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Paulsen Regnskab A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spangsbjerg Drengene A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
sportigan brønshøj A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Søgaard's drenge B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Tarp 1. B Logo Tarp boldklub Tarp boldklub
Tarp 2. B Logo Tarp boldklub Tarp boldklub
UKENDT B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vorbasse A Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912
ØSVN Spurs B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U16 piger årg.01/00  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 30/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
AU Århus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AU Århus
Blåbjerg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg
EFB piger A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
EGB B Logo Ejby IK Ejby IK
Fiskerne B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Jysk Lad B Logo Hedensted if Hedensted if
Moses Piger A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Nisse Piger. C Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
NRUI 1 A Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
TEAM 10 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
Varde 2 B Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 1 A Logo Varde IF Varde IF
Vita-pigerne A Logo Varde if Varde if
Vorbasse A Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912
Årre B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U17 drenge årg.00/99  | Herrer/Drenge

32 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag 28/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Back-in-Business C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
B-Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
Bel air A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Danmarks stolthed A Logo Varde IF Varde IF
Esbjerg Ungdom A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Barcelona A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
Finn A´s slaver A Logo Tarm IF Tarm IF
Flygers Prinsesser A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Føvling-Stenderup-UI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Here for Beer C Logo Varde IF Varde IF
HHs drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hover UIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Junge byg B Logo Filskov If Filskov If
KIE FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KSL Drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
mmh B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Mojne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NRUI 1 A Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 3 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 4 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Peters drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Arnum
Samarbejde med sving i A Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
Sine A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sine 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tryharder & Co. 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tryharder & Co. 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vestjyderne A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
VIF A Logo Varde IF Varde IF
Vorbasse B Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912
Ølgod B Logo Ølgod Idrætsforening Ølgod Idrætsforening
Aabæk Efterskole A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub

U6 årg. 10  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Avengers B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Seje drenge Logo Varde IF Varde IF
SSK Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Varde IF Logo Varde IF Varde IF

U7 årg. 09  | Mixede

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Alslevs drenge Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
Den lille Maler Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EFB 1 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 2 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Grindsted 1 B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Grindsted 2 C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Hjerting IF 1 Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF 2 Logo Hjerting IF Hjerting IF
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Tarp B Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Varde 1 Logo Varde IF Varde IF
Varde 2 Logo Varde IF Varde IF
Øsvn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øster Starup - Vester Nebel
Årre Boldklub B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U8 årg. 08  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Billund IF - 1 B Logo Billund IF Billund IF
Billund IF - 2 B Logo Billund IF Billund IF
Esbjerg 1 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Esbjerg 2 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
JBS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet JBS
Julestjernerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skovlund/Ansager IF
Langes ulve unger Logo Filskov If Filskov If
Tøserne B Logo Tistrup BK Tistrup BK
Årre Boldklub B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U9 drenge årg.07  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27/12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Acqua Blu B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
GGIF 2 B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Hjerting IF B Logo Hjerting IF Hjerting IF
HTS United C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Julelysene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet skovlund/ ansager
Nr. Nebel IF B Logo Nørre Nebel Idrætsforening Nørre Nebel Idrætsforening
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Spangsbjerg IF A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SSK1 A Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
SSK2 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
SSK3 C Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Thomas' drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup IF
Toftum FC A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Varde 1 A Logo Varde IF Varde IF
Varde 2 A Logo Varde IF Varde IF
Varde 3 B Logo Varde IF Varde IF
Øsvn 1 B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Øsvn 2 C Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Ådums drenge B Logo Aadum Idræts- og Ungdomsforening Aadum Idræts- og Ungdomsforening
Årre Boldklub B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

Arrangør: Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Sted: Helle Hallerne
Adresse: Vrenderupvej 40C
Postnr: 6800
By: Årre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 26-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Ølholm Cup 2019
30. dec
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Solrød Kunstbane VinterCup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter