Deltagere til Bygma Cup 2015

Suså if. afholder Indendørs fodboldstævne i Glumsø Hallen

U10 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG Hvid C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 06-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Holmegaard 1 B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Suså blå Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet suså if
Suså gul Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet suså if
Suså gul og blå Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet suså if
Vemmelev 1 Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
ØGIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U11 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby B Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
FK 05 Bent B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Sydsjælland
FK 05 Åse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Sydsjælland
Holmegaard 05 C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard 1 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Køge B Logo HB Køge HB Køge
Rødvig G&I C Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
suså blå Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså gul C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening

U12 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De hvide djævle B Logo Næstved IF Næstved IF
Fk 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fk05-blå C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Herfølge B Logo Herfølge boldklub Herfølge boldklub
Holmegaard 1 C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard 2 B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard 3 B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Rodi´s Autucenter B Logo Næstved IF Næstved IF
Rødvig G&I C Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
Suså if. B B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså if. C C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Team Milestone Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U13 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
D&M Design B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Fk 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Franks drenge 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suså IF
Franks drenge 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suså IF
Grønlænderne B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holmegaard GB 1 B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard GB 2 B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Haagensen Anlæg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Roskilde DK B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

U15 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag efter 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
FK-ALLSTARS B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Glumsø Auto 1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Glumsø Auto 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holmegaard GB C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Nielsen/Munkholm B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Suså.i.f B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Sønderbois B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vipperød boldklub
Vipperød BK B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Young Rangers B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U17 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag efter 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
3 kampe og i bad Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bubbibjørnene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
car-center B Logo Næstved IF Næstved IF
Cipollini B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
De sløve B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG REUNION B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Naughty Bois B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Suså .i.f B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening

U7 - Drenge (Mix)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
DIF 1 B Logo Dianalund IF Dianalund IF
DIF 2 C Logo Dianalund IF Dianalund IF
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Mikro C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Skælskør B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør BK & IF
Suså if. 1 B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså if. 2 C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
ØGIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U8 - Drenge (Mix)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fk grøn C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fk rød B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HG KONTRAST Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG NÆSTVED EL-SERVICE Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG SPEAK MEDIA Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
Ringsted IF / B B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF C C Logo Ringsted IF Ringsted IF
ØGIF A Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U9 - Drenge (Lørdag)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Haslev 1 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 2 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HGB X B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB Y C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Ringsted IF 1 Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF 2 Logo Ringsted IF Ringsted IF
Shell Smedegade B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U9 - Drenge (Søndag)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
GF C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve B B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
Holbæk 3 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Kant By K B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næver4ever C Logo Næstved IF Næstved IF
Smash Juice B Logo Næstved IF Næstved IF
Suså IF C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening

Arrangør: Suså Idrætsforening
Sted: Glumsø Hallen
Adresse: Åsøvej 7
Postnr: 4171
By: Glumsø
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 01-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
Sportigan Langebæk Cup 2019
18. - 27. jan 2019
VesterhavsCup 2019
7. - 9. jun 2019
Bilka Cup
16. - 17. feb 2019
Ikast Cup 2019
28. - 30. jun 2019
U7 pige og drenge stævne
26. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter