Deltagere til Jutlander Bank Cup 2015

Så er det 17. gang, IK Rosendal har fornøjelsen at indbyde jeres spillere til stævne i Rosendalhallen. I stævnet vil vi gerne, at der skal være plads til alle, og at der bliver flest mulige jævnbyrdige kampe.

Oldboys  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Senior Dame  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14/11 aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammel tøserne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Pio 1 B Logo Boldklubben Pioneren Boldklubben Pioneren
Pio 2 B Logo Boldklubben Pioneren Boldklubben Pioneren

Senior Herre  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14/11 eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Blue Water Shipping A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Cafe Vesterå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Et Seriøst Foretagende B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Loopin' A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Goal Station A Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83
IF Århus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Midtjysk Tag A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
U19 IK Rosendal Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Vi er dem de andre ikke må lege med B Logo Viborg B67 Viborg B67

U10 PL  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Assentoft A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Danseal A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet jelling fs
Ikast FS A/B B Logo Ikast FS Ikast FS
RIF1 A Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SIF 1 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SIF 2 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
TEAM LMT UG Metal A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U10 SL  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ikast FS B/C C Logo Ikast FS Ikast FS
onsild C Logo Onsild IF Onsild IF
RIF2 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
SGIF2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
SGIF3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Aalborg KFUM 3 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 4 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 5 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U10pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden tøzerne 1 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
FC Magic Girls B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
KFUM 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet aalborg kfum
KFUM 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet aalborg kfum
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Aars Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet aars

U11 PL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK02 A Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83
Danmaldrengene B Logo Skive IK Skive IK
Kammeraterne B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Mik 1 B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Aalborg KFUM Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 SL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 8/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk02-1 C Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83
Bk02-2 C Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83
HB 1 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HB 2 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Mik 2 B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
onsild C Logo Onsild IF Onsild IF
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Resenrødderne C Logo Skive IK Skive IK
VFB/NFK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vaarst/Fjellerad Boldklub

U11d futsal  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 7/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
1 C Logo KB 81 Aalborg KB 81 Aalborg
2 C Logo KB 81 Aalborg KB 81 Aalborg
Hi 1 Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
HI 2 Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
IK Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 3 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
sif B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Vodskov IF B Logo Vodskov IF Vodskov IF

U11pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø 1 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø 2 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hadsund B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Støvring A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF

U12 PL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 SL  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BI A Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Chang 1 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Fårvang B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Holstebro Boldklub A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
KFUM U12 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
MIK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Skovsgaard B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
Støvring if A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
U12 - Bk02 C Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

U12pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø Ullits Ik Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens H A Logo FC Horsens FC Horsens
Hansen Gardiner B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
vh08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U13 PL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro Allstar A Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Damkjær Sko A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
EastSide 2 A Logo Overlund GF Overlund GF
EastSide I A Logo Overlund GF Overlund GF
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Shababs A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Hobro A Logo Hobro IK Hobro IK
Team Materielhuset A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
united A Logo Allingåbro IF Allingåbro IF

U13 SL  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro Superstars C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
BK02 C Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83
EastSide SL 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
EastSide SL 2 C Logo Overlund GF Overlund GF
EastSide SL 3 B Logo Overlund GF Overlund GF
IK Rosendal GIRLS B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Mariager IK 1 B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Visborg All-stars C Logo Visborg Idrætsforening Visborg Idrætsforening
Visborgs champ C Logo Visborg Idrætsforening Visborg Idrætsforening

U13d futsal  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 7/11 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Zulu A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Hobro IK 2004 B Logo Hobro IK Hobro IK
Ik Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Ik Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Nr Sundby 1 Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
SGIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup-Godthåb IF
SGIF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup-Godthåb IF
SSB A Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
SVIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SVIF (Sulsted Vestbjerg IF)

U13pige  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF 1 B Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 2 C Logo Bording IF Bording IF
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 3 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
MIK Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
AaB 1 A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
AaB 2 A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 4 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U14 PL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF 1 A Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Farsø-Ullits Ik A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Helsted Fremad IF B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Pappas Pizza Tørring A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 SL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF 2 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Freja 1 C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Freja 2 C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Hobro IK Logo Hobro IK Hobro IK
Team Aalborg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U14pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 6/11 aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø-Ullits IK Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Randers Freja 1 A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 2 A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U15d  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 15/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bælum/Kongerslev IF 1 A Logo Kongerslev IF Kongerslev IF
Bælum/Kongerslev IF 2 Logo Kongerslev IF Kongerslev IF
FC DARLINGS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ik Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Ik Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Ik Rosendal 3 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
MIK Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Team Minimum A Logo Ikast FS Ikast FS
Thisted FC A Logo Thisted FC Thisted FC
Viborg drengene A Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg FF 1 C Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg FF 2 C Logo Viborg FF Viborg FF

U16d  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 6/11 aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bælum/Kongerslev IF B Logo Kongerslev IF Kongerslev IF
FC Bajer Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Legends A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Maestro B Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
Nørager Vandrehjem Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal Young Stars Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Sallingsund FC Logo Sallingsund FC Sallingsund FC
Samsøgade United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vorup FB A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U16d futsal  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 7/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U17d  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13/11 aften

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Gutterne C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Mariager Efterskole 1 A Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 2 A Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 3 B Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
mariager Efterskole 4 B Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
mariager Efterskole 5 B Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Partner Biler A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Rønde Efterskole - De Orange Skinker B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Sallingsund FC Logo Sallingsund FC Sallingsund FC
You Had One Job A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U17pige  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 13/11 aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Randers
Fortuna 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Randers
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kvik/AIF B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Mariager Efterskole 1 A Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 2 A Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 3 B Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 4 B Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Nørresundby Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF

U19d futsal  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 7/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 (3 bold)  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 Logo ASV ASV
ASV2 Logo ASV ASV
Hobro IK 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro Ik 3 A Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 4 B Logo Hobro IK Hobro IK
Løverne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
MIK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skørping 1 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Støvring U6 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U7 (3 bold)  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 Logo ASV ASV
ASV 2 Logo ASV ASV
Bøllerne C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
GUG BK 1 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
GUG BK 2 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
GUG BK 3 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
KFUM 1 C Logo Aalborg KFUM fodbold Aalborg KFUM fodbold
KFUM 2 Logo Aalborg KFUM fodbold Aalborg KFUM fodbold
KFUM 3 C Logo Aalborg KFUM fodbold Aalborg KFUM fodbold
MIK Rødderne Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 4 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
VFB C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vaarst/Fjellerad Boldklub
Vorup 1 Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup 2 Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U8 (3 bold)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 (3 bold)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 (5mands)  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 7/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 C Logo BMK 90 BMK 90
Grenå 1 A Logo Grenaa IF Grenaa IF
Grenå 2 B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Gug B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
if jarl arden Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Løgstør Logo Løgstør IF Løgstør IF
Nibe drengene A Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Purhus IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus IF
SIF 1 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Skørping 1 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
VFB C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vaarst/Fjellerad Boldklub
Aars 1 B Logo Aars IK Aars IK
Aars 2 B Logo Aars IK Aars IK

U9 PL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 7/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV B Logo ASV ASV
BMK90 B Logo BMK 90 BMK 90
Gug 1 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Vester Hassing piraterne 1 A Logo Vester Hassing GF Vester Hassing GF
Vester Hassing piraterne 2 B Logo Vester Hassing GF Vester Hassing GF

U9 SL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 7/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gug 2 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Kimbrerkids C Logo Aars IK Aars IK
Marager IK 1 C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Mariager IK 2 C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
NFV-Alliancen Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFV-Alliancen
Rosendal 3 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 4 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skørping Power Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Vester Hassing piraterne 3 B Logo Vester Hassing GF Vester Hassing GF

U9pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: IK Rosendal Fodbold
Sted: Rosendal Idrætsforum
Adresse: Døstrupvej 23 Hørby
Postnr: 9500
By: Hobro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 08-11-2015

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Følg Staevner.dk på Twitter