Deltagere til Munkebo cup

STORE OG SMÅ MÅL. Munkebo Boldklub indbyder til ungdomsstævnet Munkebo cup i Munkebo Idrætscenter, Mosevangen 2, 5330 Munkebo d. 13., 14. og 15. nov. 2015. Pris pr. hold er 300,00 kr. som skal indbetales inden tidsfristens udløb. Se: munkebooldboys.dk

U 10 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kerteminde Boldklub B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Munkebo 1 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U 10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjørnebanden Logo Fjordager IF Fjordager IF
munkebo A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
munkebo 2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U 11 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB 1 A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
KB 2 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Munkebo B Logo Munkebo boldklub Munkebo boldklub
Næsby B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U 11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U 12 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fjordager IF Logo Fjordager IF Fjordager IF
Munkebo 1 B Logo Munkebo boldklub Munkebo boldklub
Munkebo 2 B Logo Munkebo boldklub Munkebo boldklub
Sanderum 2 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skårup IF Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening
Skårup IF Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening
Team 'Framework/Foss Blik' A Logo Næstved IF Næstved IF

U 12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Marienlyst B Logo Marienlyst Marienlyst
søhusstige B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U 13 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø gf B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Munkebo 4 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 4 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
SGI - Esbjerg B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
TPI A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U 13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ejby/Gelsted/Brenderup B Logo Ejby IK Ejby IK
Marienlyst A Logo Marienlyst Marienlyst
munkebo A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
munkebo 2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
munkebo 3 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Nr.Lyndelse B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
søhusstige B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U 14 Drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 A Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
BBB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BBB
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
FC Multiwood Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fjordager 1 A Logo Fjordager If Fjordager If
Marienlyst Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklub Marienlyst
Munkebo 1 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 3 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Sport & Profil A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sture Powls Army A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 14 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 15 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Blue Birds A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Gunners Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NGIF
Kerteminde BK Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
kerteminde BK - hold 2 Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
KR 70 Logo Boldklubben KR 70 Boldklubben KR 70
KR 70 Logo Boldklubben KR 70 Boldklubben KR 70
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Traepillerfyn.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tved

U 15 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
Næsby United A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U 16 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
De 5 F´er B Logo Brenderup IF Brenderup IF
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Mølholm drengene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sparekassen Kronjylland A Logo FC Horsens FC Horsens
The Royals A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub

U 17 Drenge  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
Diablos A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
FC Bajerbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Kerteminde 1 Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kerteminde 2 Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Koerne FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lebæk A/S A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Munkebo 1 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 3 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Månkkubos talenttter C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Barcelona og Arsenal
Team Sigiline A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Tyk Mads og company B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub

U 17 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 19 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Lange Bolde A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Spectre Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team superior 2.0 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 19 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 7 Mix  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brylle C Logo Brylle boldklub Brylle boldklub
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 Logo Dalum IF Dalum IF
OKS 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
U7 MBK 1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
U7 MBK 2 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
U7 Tpi Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
U7 Tpi 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI

U 8 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Højby B Logo Højby s&g Højby s&g
Kerteminde 1 B Logo Kerteminde boldklub Kerteminde boldklub
Kerteminde 2 C Logo Kerteminde boldklub Kerteminde boldklub
Munkebo 1 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Ubberuddrengene 2 Logo Ubberud IF Ubberud IF

U 8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 9 Drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Marienlyst 1 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Oks 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Tårup IF B Logo Tårup IF Tårup IF
Ubberud drengene C Logo Ubberud IF Ubberud IF

U 9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Munkebo Boldklub
Sted: Munkebo Idrætscenter
Adresse: Mosevangen 2
Postnr: 5330
By: Munkebo
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 05-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter