Deltagere til Sportmaster Cup

RIF's Fodboldsupport holder Sportmaster Cup lørdag den 12. og søndag den 13. december 2015 i Ringsted Sportcenter, hallerne. Personlige præmier til 1, 2 og 3 i U-7 til U-11. Pengepræmier i U-12.

U-10  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
3'erne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Aik 65 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
De seje fra RIF B Logo Ringsted if Ringsted if
Driblekongerne B Logo Ringsted IF Ringsted IF
FKS 1 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FKS 2 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Havdrup Gul B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havdrup
HG Blå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 06-2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kildebrønde Boys Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kildebrønde
Køge Boldklub A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Slagelse U10 A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
ssmv.dk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Rangers A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tårnby FF boyser B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF gutterne B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Vemmelev 1 Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
Vemmelev 2 Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U-11  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1903 - Hæstens A Logo B1903 B1903
De friske B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HB05 A Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Holbæk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HVB 1 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Høng GF C C Logo Høng GF Høng GF
Nyråd Gul B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Nyråd Sort B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Nyråd Stribet B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
PLASTMO B Logo Benløse IF Benløse IF
Plastmo II B Logo Benløse IF Benløse IF
RIF - A A Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIF - B C Logo Ringsted IF Ringsted IF

U-12  | Herrer/Drenge

26 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 A Logo Albertslund if Albertslund if
Aif 2 B Logo Albertslund if Albertslund if
AMG A Logo FC København FC København
Fk 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
fli 1 B Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
fli 2 B Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Gislinge blå Logo Gislinge Boldklub Gislinge Boldklub
Gislinge hvid Logo Gislinge Boldklub Gislinge Boldklub
Glostrup Rød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Glostrup Fodbold Klub
Glostrup sort B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Glostrup Fodbold Klub
Greve Blå Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HBK A Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Herfølge B Logo Herfølge boldklub Herfølge boldklub
HFC Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
JH Polering A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Langebæk Alliancen B Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Oscar B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Ringsted 1 A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted 2 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted 3 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted 4 C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Svogerslev Hvid Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev Rød Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Team 'Framework/Foss Blik' A Logo Næstved IF Næstved IF
Team Milestone B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U-13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-15  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
HG 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev A B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev C B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB BARCELONA A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB REAL MADRID A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RIF Rifferne 1 Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rif Rifferne 2 Logo Ringsted IF Ringsted IF
Vemmelev SG&I B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U-8  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
FHF1 B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Fk grøn B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fk rød C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
greve Logo greve fodbold greve fodbold
Havdrup GI B Logo Havdrup GI Havdrup GI
HFC 1 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC 2 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC 3 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC 4 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG KONTRAST Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG NÆSTVED EL-SERVICE Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG Q AUTO Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG SPEAK MEDIA Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
KIF 1 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KIF 2 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
RIF V Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIF X Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIF Y Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIF Z Logo Ringsted IF Ringsted IF
Solrød 1 A Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød 2 A Logo Solrød FC Solrød FC
Sundby Boldklub A A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Team Navidoc Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-9  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse Logo Benløse if Benløse if
Bk friheden A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Citykøreskolen Næstved A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Farmor & Farfar A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Faxe Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
FK Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Haslev 1 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 2 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 3 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Hundige C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
Kant By K B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Løverne FC kb b1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næver4ever C Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted IF Blå Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF Grøn Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF Gul Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF Orange Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF Rød Logo Ringsted IF Ringsted IF
Shell smedegade B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Sorø Freja B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet twi@flowcon.com
Store merløse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Store merløse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Svane Køkkenet Næstved A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Ringsted IF
Sted: Ringsted Sportcenter, hallerne
Adresse: Tværallé 8
Postnr: 4100
By: Ringsted
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 16-11-2015

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter