Deltagere til Select Grænsecup 2015

DER ER PLADS TIL ET ENKELT HOLD: U11 A RÆKKE - Spiller Søndag 22/11 KL. 12.20 - 15.30 Henning Hep Petersen 61 61 33 59

Aflyst Række  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 A - 2006  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 hvid A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Danseal A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet jelling fs
LuksusPleje Aps A Logo Bredballe IF Bredballe IF
SG Fortuna Wellsee 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Fortuna Wellsee
SUB 1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Suchsdorfer SV 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV
Young Boys A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF

U10 B - 2006  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
B 1908 Orange B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
BUI - Broager B Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Spangsbjerg if B Logo Spangsbjerg if Spangsbjerg if
SUB 3 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U10 C - 2006  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Quickborn
Esbjerg IF 92 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Esbjerg IF 92 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF
Felsted 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted if
Felsted 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted if
Rødekro IF Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
SUB 4 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Suchsdorfer SV 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV

U11 A - 2005  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AS Huse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AS Huse
Bov IF 1 A Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl IU A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Eidertal Molfsee 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eidertal Molfsee
Ikast drengene 2 A Logo Ikast fs Ikast fs
Ikast drengene 1 A Logo Ikast fs Ikast fs
mot drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
SG DGF-HKUF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet DGF
Stensballe IK A A Logo Stensballe Ik Stensballe Ik

U11 B - 2005  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
Eidertal Molfsee 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eidertal Molfsee
HFK B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hørup UI 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørup UI
Hørup UI 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørup UI
Ikast drengene 3 Logo Ikast fs Ikast fs
Lunderskov Boldklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lunderskov B
SG DGF-HKUF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet DGF
SUB Sønderborg 1 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSG Conc. Schönkirchen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Probstei

U11 C - 2005  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
Bov IF 3 C Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
HFK C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Ikast drengene 4 C Logo Ikast fs Ikast fs
Rødekro IF Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
SUB Sønderborg 2 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
VBIF drengene C Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening

U11 Piger A - 2005  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl IU A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Garant A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løjt piger A Logo Løjt IF Løjt IF
SG Festawe/TUS Felde) 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde
søhusstige A Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U11 Piger B - 2005  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
SG Festawe/TUS Felde 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde
søhusstige C Logo Stige Boldklub Stige Boldklub
Tønder SF 1 B Logo Tønder SF Tønder SF
Tønder SF 2 B Logo Tønder SF Tønder SF

U12 A - 2004  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
Bov IF 1 A Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl IU 1 A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Herning Fremad 1 A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Herning Fremad 2 A Logo Herning Fremad Herning Fremad
SUB 1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Team Sportigan Holstebro A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
TSV Nord Harrislee A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Nord Harrislee

U12 B - 2004  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Haderslev FK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haderslev FK
SG Friedrichstadt-Seeth/Drage B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Friedrichstadt
Strib 1 B Logo Strib IF Strib IF
Strib 2 B Logo Strib IF Strib IF
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 3 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Team EGEN B Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
TSV Bordesholm 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm

U12 C - 2004  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 2 C Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl IU 2 C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EFB 1 C Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
EFB 2 C Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Stepping IF 1 C Logo Stepping IF Stepping IF
Stepping IF 2 C Logo Stepping IF Stepping IF
SUB 4 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSV Bordesholm 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesho´lm

U13 A - 2003  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 B - 2003  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
Gauerslund B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
SG Friedrichstadt Seeth/Drage B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Friedrichstadt
TSB Flensburg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg
Tønder SF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tønder SF 1
VBIF drengene hold 1 B Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening
VBIF drengene hold 2 B Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening

U13 C - 2003  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
BNS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
BNS (2004) C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
Bov IF 3 C Logo Bov IF Bov IF
FSG Ostseeküste C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FSG Ostseeküste
Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Team Vest (2004) C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest
Tønder SF 2 C Logo Tønder SF Tønder SF

U13 Piger A - 2003  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger B - 2003  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
Broager UI B Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl IU B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Dybbøl IU (2004) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Løjt IF B Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 B Logo Løjt IF Løjt IF
søhus stige B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U14 A - 2002  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF A Logo Bov IF Bov IF
Egen IU 1 A Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Sture Powls Army A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team 1864 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 B - 2002  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BechGranit.dk B Logo FC Horsens FC Horsens
Løjt IF (2004) B Logo Løjt IF Løjt IF
TSB Flensburg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg

U14 C - 2002  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Egen UI 2 C Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Felsted if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted If
Løjt IF (P) C Logo Løjt IF Løjt IF
TSV Neudorf Bornstein C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV neudorf Bornstein

U15 A - 2001  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 B - 2001  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Freja 2 Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Freja 3 Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
TSB Flensburg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg
TSG Conc. Schönkirchen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSG Conc. Schönkirchen
TSV Neudorf Bornstein 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Neudorf Bornstein

U15 C - 2001  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Gråsten Boldklub C Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
MG & BK Hvid C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK Blå C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Randers Freja 1 C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
TSV Neudorf Bornstein 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Neudorf Bornstein
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U15 Piger B - 2001  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF B Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl IU 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Dybbøl IU 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Højer/Tønder 1 Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening
Løjt IF 1 B Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 B Logo Løjt IF Løjt IF
RaarupGIF B Logo Rårup GIF Rårup GIF
TEAM 10 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

U16 A - 2000  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør eller Søn Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF/BK 2012 1 A Logo Bov IF Bov IF
Bov IF/BK 2012 2 A Logo Bov IF Bov IF
FC Sønderborg A Logo FC Sønderborg FC Sønderborg
OKS 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
OKS 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
OKS 3 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
Sallingsund FC A Logo Sallingsund FC Sallingsund FC
Sparekassen Kronjylland A Logo FC Horsens FC Horsens

U16 B - 2000  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør eller Søn Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
De Ukendte B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Drengene fra Gråsten B Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
FC Peter B Logo Tønder SF Tønder SF
Græshopperne B Logo Brenderup IF Brenderup IF

U16 C - 2000  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør eller Søn Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF/BK 2012 3 C Logo Bov IF Bov IF
Bov IF/BK 2012 4 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bov IF/BK 2012

U6 - 2010  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF Logo Bov IF Bov IF
EUI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egen UI
Rødekro IF Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Tønder SF Logo Tønder SF Tønder SF
Øster Højst UIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øster Højst

U7 - 2009  | Mixede

30 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bov IF 1
Bov IF 2 Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 3 Logo Bov IF Bov IF
Broager UI 1 Logo Broager UI Broager UI
Broager UI 2 Logo Broager UI Broager UI
De seje Messi drenge C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Dybbøl IU 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU 1
Dybbøl IU 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
EfB B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EfB B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EUI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egen UI
Fighterne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted- if
Haderslev FK 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haderslev FK 1
Haderslev FK 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haderslev FK
Højer IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højer IF
Løgum IF 1 Logo Løgum IF Løgum IF
Løgum IF 2 Logo Løgum IF Løgum IF
Ronaldos seje drenge B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Rødekro IF 1 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
SG Schleswig 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Schleswig 1
SG Schleswig 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Schleswig
Starup UIF 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 Logo Starup UIF Starup UIF
SUB 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 1 - 2009 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Toftlund IF C Logo Toftlund IF Toftlund IF
TSB Flensburg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg
TSB Flensburg 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg
TSV Nord Harrislee C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Nord Harrislee

U8 - 2008  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
Banditterne Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Bns1 Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Bns2 Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Dragør BK B Logo Dragør boldklub Dragør boldklub
Dybbøl IU 1 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl IU 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Dybbøl IU 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Felsted IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted IF
LB´s drenge 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
LB´s drenge 2 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Rødekro 1 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro 3 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Sanderum 1 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
æ banditte B Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening

U9 A - 2007  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB 1 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BM A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Bov IF 1 A Logo Bov IF Bov IF
EUI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egen UI
HFK Rød A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Morud A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
SUB Sønderborg 1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSB Flensburg 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg

U9 B - 2007  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB 2 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BM1 Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BNS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
Broager UI 1 B Logo Broager UI Broager UI
Broager UI 2 B Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl IU 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
FSG Ostseeküste 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FSG Ostseeküste
FSG Ostseeküste 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FSG Ostseeküste
Hjerting IF B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Rødekro IF Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
SUB Sønderborg 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Suchsdorfer SV B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV
Team Vest B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Finn Lorenzen
TSV Bordesholm 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm
Varde IF (2008) 1 B Logo Varde IF Varde IF

U9 C - 2007  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
1, FC Quickborn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Quickborn
Bov IF 3 C Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl IU 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Rødekro IF C Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
SUB Sønderborg 3 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSB Flensburg 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg
TSV Bordesholm 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm
VBIF drengene C Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening

Arrangør: BOV IF
Sted: Grænsehallerne
Adresse: Harkærvej 3
Postnr: 6340
By: Kruså
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 13-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter