Deltagere til Energi Midt Fårvang Cup 2015

Energi Midt Fårvang Cup er fodbold til tiden! Vi har stor fokus på tidsplanen. Hvis du deltager garanterer vi at I kommer til at spille til tiden! Ingen forsinkelser hos os!

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge B (06)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 27.11 kl. 16.30-19.50

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Kjellerup if B Logo kjellerup if kjellerup if
Sabro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro IF
Silkeborg KFUM 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Them 1 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them GF 2 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Viby 1 B Logo Viby IF Viby IF
Viby 2 Logo Viby IF Viby IF

U10 Drenge C (06)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28.11 kl. 08.00-11.20

Holdnavn Niv Logo Klub
FC OEJPS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fuglebakken 1 C Logo KFUMs Fodboldklub Århus KFUMs Fodboldklub Århus
Fuglebakken 2 C Logo KFUMs Fodboldklub Århus KFUMs Fodboldklub Århus
HA85 2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hammel U9 C Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Silkeborg KFUM 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 Piger (06)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29.11 kl. 10.00-11.40

Holdnavn Niv Logo Klub
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Sejs-Svejbæk B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sorring/Toustrup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring/Toustrup IF 2
Sorring-toustrup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring

U11 Drenge B (05)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 22.11 kl. 09.00-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording drengene B Logo Bording IF Bording IF
BT/SVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Fårvang B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
HA85 1 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Lemming B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemming GIF
Sorring/Toustrup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring/Toustrup IF

U11 Drenge C (05)  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22.11 kl. 12.30-15.50

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording drengene C Logo Bording IF Bording IF
FC OEJPS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Fårvang 1 C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gjern IF C Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
HA85 2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 3 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
LIK C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Overlund GF C Logo Overlund GF Overlund GF
Rødkærsbro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro
Sorring/Toustrup IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring/Toustrup IF

U11 Piger (05)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29.11 kl. 12.00-13.40

Holdnavn Niv Logo Klub
Gjessø B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gjessø
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Thorsø/Tungelund IF C Logo Thorsø-Tungelund Idrætsforening Thorsø-Tungelund Idrætsforening
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF

U12 Drenge B (04)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21.11 kl. 11.30-14.50

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Langlinie B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Langelinie
Fårvang B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gødvad IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gødvad IF
Langå 1 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Langå 2 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Randers Freja B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Randers Freja
Sejs/Svejbæk B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Thorsø B Logo Thorsø-Tungelund Idrætsforening Thorsø-Tungelund Idrætsforening

U12 Drenge C (04)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21.11 kl. 15.00-18.20

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF
Fårvang IF C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Oddense-Otting UGF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Oddense-Otting UGF
Sorring C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring Toustrup
Thorsø 2 C Logo Thorsø-Tungelund Idrætsforening Thorsø-Tungelund Idrætsforening
Aabyhøj IF C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U12 Piger (04)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29.11 kl. 14.00-15.40

Holdnavn Niv Logo Klub
dronningborg boldklub Logo Dronningborg boldklub Dronningborg boldklub
HA85 1 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hørning IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
ØBG Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U13 Drenge B (03)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 20.11 kl. 17.00-20.20

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Fårvang B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Mariehøj IF B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
rk03-B B Logo Romalt IF Romalt IF
TST 1 B Logo tst/Sabro tst/Sabro
TST 2 B Logo tst/Sabro tst/Sabro
Ølsted 1 B Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening
Ølsted UGF 3 B Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening

U13 Drenge C (03)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 21.11 kl. 08.00-11.20

Holdnavn Niv Logo Klub
FC OEJPS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Fårvang 1 C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Fårvang 2 C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gjern IF C Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
Rk03 Logo Romalt IF Romalt IF
rk03-blå C Logo Romalt IF Romalt IF
TST 3 C Logo tst/Sabro tst/Sabro
Ølsted 2 C Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening

U13 Piger (03)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29.11 kl. 16.00-17.40

Holdnavn Niv Logo Klub
Bakken Girls B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
Bakken Girls 2 Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
FCSkanderborg 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FCSkanderborg
FCSkanderborg 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FCSkanderborg
Girl Power Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening

U9 Drenge B (07)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28.11 kl. 11.30-14.50

Holdnavn Niv Logo Klub
De grå lyn B Logo Ans IF Ans IF
Gjern IF B Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
HOG 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG Hinnerup
Horsens FS B Logo Horsens FS Horsens FS
Ikast FS 1 B Logo Ikast FS Ikast FS
Man City Logo Dronningborg boldklub Dronningborg boldklub
Overlund gf B Logo Overlund GF Overlund GF
Rødkærsbro B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro

U9 Drenge C (07)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28.11 kl. 15.00-18.20

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Fårvang IF C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Hammel C Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Ikast FS 2 Logo Ikast FS Ikast FS
SIK Viborg 1 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK Viborg 2 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Virklund Boldklub C Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
Vognmand Bjarne Madsen Give Logo Give Fremad Give Fremad

U9 Piger (07)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29.11 kl. 08.00-09.40

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gødvad GIF Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
ØBG Silkeborg B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

Arrangør: Horn-Fårvang Idrætsforening
Sted: Fårvang Stadion
Adresse: Thorsøvej 13
Postnr: 8882
By: Fårvang
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 19-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Følg Staevner.dk på Twitter