Deltagere til multiforum cup

Vi i Doense/Vebbestrup håber på, vi får et lige så godt stævne som sidste år. Der er medaljer til alle fra u-6 og til og med u-10, som noget nyt spiller vi om pokal fra u-8 og op efter. Fra u-11 og op er der gave + pokal

u-10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden A Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Hadsund Boldklub 1 Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hadsund Boldklub 2 Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Kvik/Aalestrup B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
SGIF1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
SGIF2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping

U-11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk02-hold 1 B Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83
Bk02-hold 2 B Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83
Farsø/ullits 2 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø/Ullits 3 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
HB 1 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HB 2 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
onsild B Logo Onsild IF Onsild IF
Aalborg Freja B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Aalborg Freja B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

u-12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
VH08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U-12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bi drenge B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BK02 - U12 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK02
KFUM U12 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Løgstør 1 B Logo Løgstør IF Løgstør IF

u-13  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK02 C Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83
FC Shahata A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FUIK C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Langå IK U13 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Langå IK U13 - 2 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Lyseng U12-1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng U12-2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
united Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
ØHI 1 C Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening
ØHI13 C Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening
Aalestrup B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

u-14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Shahata Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FUIK A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Langes stjerner A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

u-19  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

u-6 3 mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 10

Holdnavn Niv Logo Klub

u-7 3 mands  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
"super drengene" B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK02
Bøllerne B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Jarl Arden 1 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jarl Arden 2 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jarl Arden 3 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jarl Arden 4 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
RIF1 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
SIF 1 C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SIF 2 C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SIF 3 C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
superdrengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK02

u-8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
if jarl arden Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Løgstør 1 Logo Løgstør IF Løgstør IF
Løgstør 2 B Logo Løgstør IF Løgstør IF
Purhus IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus IF
U8 drenge 1. Logo IF Alliancen IF Alliancen
U8 drenge 2. Logo IF Alliancen IF Alliancen
Viborg Søndermarken IK Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

u-9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 10

Holdnavn Niv Logo Klub
vh08 u9 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08

u-9  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV B Logo ASV ASV
ASV 2 B Logo ASV ASV
Farsø 1, Farsø 2, Farsø 3 og Farsø 4 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hobro IK 1 B Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 2 B Logo Hobro ik Hobro ik
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SGIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
Skøping Power Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Støvring 1 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
støvring 3 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Super Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping

Arrangør: Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Sted: multiforum (vebbestrup)
Adresse: ndr. truevej 14D
Postnr: 9500
By: Hobro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 03-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter