Deltagere til BlicherCup 2015 Indendørs

Blichercup 2015 indendørs fodbold stævne for U-12 til U-17 Piger. Med præmier for over 75000 kr. Stævnet er niveau opdelt i U-12-13-14 med A og B.

U-12 A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.12/12 Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Skive Frugt A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-12 B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.12/12 Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sif assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U-13 A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.12/12 Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
REMA 1000 Grenaa A Logo Grenaa if Grenaa if

U-13 B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.12/12 Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Mama Mia Pizzeria B Logo Grenaa if Grenaa if
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Ålsrode Smede & Maskinfabrik B Logo Grenaa if Grenaa if

U-14 A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d.13/12 Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
IK Rosendal A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
JM Malerfirma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Lyseng I A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng II A Logo IF Lyseng IF Lyseng
SSH 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
SSH 2 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF

U-14 B  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d.13/12 Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
IK Rosendal Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Lyseng III Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Rebild syd B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rebild syd
Sif assentoft C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SSH 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
SSH 4 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
SSH 5 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Team Vivild C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vivild if

U-15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d.13/12 Eftermid

Holdnavn Niv Logo Klub
Fredericia Q A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
TEAM 10 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

U-17  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.12/12 Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Mariager Efterskole 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Mariager Efterskole 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Mariager Efterskole 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
SAGAN A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TEAM 10 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
Team Viborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team aalborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Aalborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Spentrup IF
Sted: Spentrup Hallerne
Adresse: Skaldhøjvej 3
Postnr: 8981
By: Spentrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 05-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter