Deltagere til Regstrup ny auto cup 2015

Bredde-indefodboldstævne i Jernløse 5. & 6. december 2015

U10  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør hold 2 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør U10 C C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
HIK 06-2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 3 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 4 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holmegaard 1 C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jernløse C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved B Logo Næstved IF Næstved IF
Stenlille IF B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Tårnby FF boyser B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF drengene B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Vemmelev 1 Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U10 pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjergby C Logo Bjergby IF Bjergby IF
Cocopigerne C Logo Tuse Næs Boldklub Tuse Næs Boldklub
Cocopigerne 2 C Logo Tuse Næs Boldklub Tuse Næs Boldklub
Dragør BK Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Jernløses piger C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Vanløsepigerne 1 C Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vanløsepigerne 2 C Logo Vanløse if Vanløse if

U11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FHF Grøn B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Hvid B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Holbæk Sportsakademi B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jernløse BK 1 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse boldklub C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
KIF 4 B Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Svogerslev 1 Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev 2 Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tuse 1 B Logo Tuse IF Tuse IF

U12  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aif B1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Bikuben B Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
DLT Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Herfølge B Logo Herfølge boldklub Herfølge boldklub
HFC Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
HG 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Jernløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jerløse BK
Jernløse BK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jerløse BK
JH Polering B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Oscar B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Suså X Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså Y Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Team Milestone B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Green Team B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jernløse 1 B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 2 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Køge FC C Logo Køge FC Køge FC
undløse B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U14  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
3 kampe og i bad B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Bøggilds drenge B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Det grå guld B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Dream Team B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dream Team
Fedders gutter Logo Taastrup FC Taastrup FC
Grønlænderne B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Guld drengene C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Hroars Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Janner drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Køge Boldklub Grå B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub Hvid B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub Sort B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Roskilde DK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Smeden vi 39 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Super Mario B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Tordenbraget B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub

U16  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
De Fantastiske 6 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
De Sløve B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Jernløse 1 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 2 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub

U17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
2.Holdet :) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
alkoholdet B Logo taastrup fc taastrup fc
Cipollini B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
HG REUNION B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jernløse Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
My little ponyz B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Teenage mutant ninja turtles C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U17 pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bella1973 1 B Logo FC Bella FC Bella
Bella1973 2 B Logo FC Bella FC Bella
JBK All Star C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jernløse BK

U6 halv bane  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
G77 drengene Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Jernløse Boldklub C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup Boldklub 2 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Slagelse B&I Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U7 halv bane  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
DIF 1 B Logo Dianalund IF Dianalund IF
DIF 2 C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Havdrup 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Jernløse 1 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Kaeser Komprssorer Logo Ringsted IF Ringsted IF
Såby Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold
Såby 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vemmelev SG&I B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U8  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Dragør BK C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør BK C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
HVB Løverne Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jernløse 1 B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 2 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 3 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
KGB U8 C Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
KIF 1 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Mørkøv IF B Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Smølferne C Logo Gevninge IF Gevninge IF
Såby Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold

U9  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF hvid B Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF rød B Logo Albertslund IF Albertslund IF
BK Friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Herfølge 1 C Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Herfølge 2 C Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Holbæk B&I B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jernløse C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Kant By K B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KGB U9 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KGB
Løverne FC kb b1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Shell Smedegade B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse 1 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
VB1968 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB1968

Arrangør: Jernløse Boldklub
Sted: Jernløse hallen
Adresse: Gl. skovvej 150
Postnr: 4420
By: Regstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 27-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter