Deltagere til Shell Slagelse Cup 2015

Shell Cup 2015, Indestævne i Slagelse. MANGLER 1 HOLD I U10 spiller lørdag kl. 16:30 - 18:30

Aflyst U8A og U8B  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 B/C - Søndag  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag fra kl 14:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73 Slagelse 1 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B 73 Slagelse 2 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
FKS1 Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
SBI 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
SBI 3 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Skælskør B&I Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør BK & IF
Skælskør B&I 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør BK & IF
TFF drengene B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U10B/C - 7 mandsmål  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag fra kl 16:30-18:30

Holdnavn Niv Logo Klub
HG Hvi B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 06-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SBI B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Svogerslev Rød Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub

U8C - 7 mandsmål  | C  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag fra kl 08:30-14:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B73 Slagelse 2 C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Bjæverskov C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov 2 C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Greve C Logo Greve fodbold Greve fodbold
HG KONTRAST Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG NÆSTVED EL-SERVICE Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG Q AUTO Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG SPEAK MEDIA Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
KIF 1 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Vemmelev 2 C Logo vemmelev fodboldklub vemmelev fodboldklub
VIF08 C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U9A - 7 mandsmål  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag fra kl 13:00-16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Citykøreskolen Næstved A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Farmor & Farfar A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Greve Blå A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Kant BY K A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rolfsted A Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Shell Smedegade A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Store merløse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

U9B - 7 mandsmål  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag fra kl 08:30-11:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Greve B B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Haslev 1 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Høng 1 B Logo Høng GF Høng GF
Lynge-Broby Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Shell Smedegade B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Shell Smedegade hold 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Smash Juice B Logo Næstved IF Næstved IF

U9C - 7 mandsmål  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag fra kl 11:00-13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve C C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Haslev 2 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Høng 2 C Logo Høng GF Høng GF
Næver4ever C Logo Næstved IF Næstved IF
Shell Smedegade C Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Sorø Freja B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet twi@flowcon.com

Arrangør: Slagelse BK&IF
Sted: Vesthallen Slagelse
Adresse: Skjoldsvej 8
Postnr: 4200
By: Slagelse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 27-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter