Deltagere til HOUNd Cup

Indefodboldstævne HOUNdCup Nr. Lyndelse/Søby F.C. og HOUNd indbyder til B – stævne fre 22. - søn 24. januar 2016 Der vil være præmier til alle spillere og medaljer til grupper yngre end U10.

U10 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 1 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Dalum legenderne B Logo Dalum IF Dalum IF
Dippedutterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
NØRRELYN1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NR LYNDELSE
NØRRELYN2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NR LYNDELSE
SfB1 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SfB2 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
UIF C Logo Ubberud IF Ubberud IF

U11 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens

U12 drenge  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Fjordager IF B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Kerteminde Boldklub C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Nr. Lyndelse - Søby FC B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse - Søby FC 2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.Lyndelse/Søby B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
OB 1 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 3 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Sanderum BK B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U13 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Marienlyst B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Middelfart 1 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 2 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Nr. Lyndelse/Søby 1 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse/Søby 2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
OKS 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum BK B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SB Sanderum Boldklub 3

U13 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum piger 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum piger 4 B Logo Dalum IF Dalum IF
EGB B Logo Ejby IK Ejby IK
Nr.Lyndelse 1 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.Lyndelse 2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
OKS Bolcherpiger C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub

U14 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Marstal B Logo Marstal IF Marstal IF
Nr. Lyndelse 1 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse 2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC

U15 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kerteminde BK - hold 1 Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
kerteminde BK - hold 2 Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Nr. Lyn B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse-Søby 1 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse-Søby 2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
ssv højfyn B Logo ssv højfyn ssv højfyn

U16-17 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Nordfyn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Korup/Ubberud B Logo Korup IF Korup IF
Nr Lyndelse/søby Fc B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.Lyndelse/søby2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
UIF 1 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
UIF 2 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
UIF 3 B Logo Ubberud IF Ubberud IF

U16-17 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Det lige meget Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nr Lyndelse/søby Fc B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.Lyndelse/søby2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Strib Idrætsefterskole A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U6-7 drenge/piger  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Hold 1 Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC

U8 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Barcelona C Logo Dalum IF Dalum IF
Hold 1 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Hold 2 Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Ringe BK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringe BK

U9 drenge  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF B Logo Dalum IF Dalum IF
Fjordager IF B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fodbolddrengene B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Fodbolddrengene 2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
HPTI B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Højby 2 C Logo Højby S&G Højby S&G
Højby S&G B Logo Højby S&G Højby S&G
Næsby - Blå B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby - Orange B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sanderum Boldklub B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

Arrangør: Nr. Lyndelse - Søby FC
Sted: Carl Nielsen Hallen
Adresse: Lumbyvej 62, Nr. Lyndelse
Postnr: 5792
By: Årslev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 02-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter