Deltagere til Kathrine Andersen Chokolade Cup 2015, VRI

Århus: U5-U12 ungdomsstævne i indefodbold den 14. og 15. nov. 2015 i Bellevuehallerne. U5-U6-U7 er garanteret mindst 3 kampe af en varighed på 6 minutter. U8-U9-U10-U11-U12 spiller i 5 holds-puljer med placeringskampe. De er garanteret mindst 4 kampe af e

U10KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub

U10KB  | B  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting Torsted 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hatting Torsted
Hatting Torsted 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hatting Torsted
Hornsyld C Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Lyseng- U9 piger B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Ry fodbold 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold
Ry fodbold 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
solens piger Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet asa
Solens piger 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet asa
VRI U10 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U10 2 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub
Danseal A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet jelling fs
GIF A Logo Grenaa IF Grenaa IF
VIK/Skovbakken 1 A Logo Vejlby IK Vejlby IK
VRI 3 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10MB  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub
Fuglebakken 1 C Logo KFUMs Fodboldklub Århus KFUMs Fodboldklub Århus
Fuglebakken 2 C Logo KFUMs Fodboldklub Århus KFUMs Fodboldklub Århus
Horsens FS B Logo Horsens FS Horsens FS
prima stilladser B Logo vejle fc vejle fc
Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF
Team Pa B Logo Hedensted IF Hedensted IF
TST 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TST
TST 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TST
Viby 1 Logo Viby if Viby if
Viby 2 B Logo Viby if Viby if
VIK/Skovbakken 2 B Logo Vejlby IK Vejlby IK
Virup IF B Logo Virup IF Virup IF
VRI 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U11KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub

U11KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub
Gauerslund IF 1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 2 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Lystrup if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Stensballe B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Tigerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aarhus Tigers

U11MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub

U11MB  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Ingemans drenge B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Kristians drenge B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lyseng U 11 Drenge B Logo If Lyseng If Lyseng
Mortens drenge B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Richardos drenge B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Skødstrup SF 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VIK/Skovbakken 2005 1 B Logo Vejlby IK Vejlby IK
VIK/Skovbakken 2005 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vistisens drenge B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg 1 A Logo Dronningborg boldklub Dronningborg boldklub
Ejby/Gelsted/Brenderup A Logo Ejby IK Ejby IK
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lyseng pigerne A A Logo IF Lyseng IF Lyseng

U12KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF pigerne B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Dronningborg boldklub 2 B Logo Dronningborg boldklub Dronningborg boldklub
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hatting-Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lysengpigerne B B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Stensballe B Logo Stensballe IK Stensballe IK

U12MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub
De grønne stjerner A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Hatting/Torsted A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
IF Lyseng 2 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng Orange A Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng Sort A Logo IF Lyseng IF Lyseng
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12MB  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub
Automatic Syd El-tavler B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
De seje fra Åbyhøj B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Ebeltoft B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Gfs 1 B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Gfs2 B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Stilling IF A Logo Stilling IF Stilling IF
U12 drenge B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
VRI 3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Åbydrengene B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U5  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 1 Logo Århus GF Århus GF
AGF 2 Logo Århus GF Århus GF
Basserne05 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Basserne05 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
skødstrup 1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U6  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Brabrand if 1 U6 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand if 2 U6 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Lyseng 1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 3 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Stautrup (1) C Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup (2) C Logo Stautrup IF Stautrup IF
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U7  | Mixede

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 14. november

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand if 1 U7 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand if 2 U7 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
FC Skanderborg B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
PFU05 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fårup
PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FSI
Ry fodbold 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold
Ry fodbold 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold
Ry fodbold 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold
Sabro if (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro if
Sabro if (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro if
Søften GF B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
TST 1 Logo tst/Sabro tst/Sabro
TST 2 Logo tst/Sabro tst/Sabro
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri5 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag den 15. november

Holdnavn Niv Logo Klub

U8KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag den 15. november

Holdnavn Niv Logo Klub

U8MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag den 15. november

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg 1 A Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
ASA A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Fc Horsens1 A Logo FC Horsens FC Horsens
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hog Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK(1) A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
VFB A A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Virup IF A Logo Virup IF Virup IF
VRI's de blå A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8MB  | B  | Herrer/Drenge

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag den 15. november

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg 2 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
ASA B B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Auning IF B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Fc Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
FRC KFUM hold 1 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
FRC KFUM hold 2 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
FRC KFUM hold 3 C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Galten FS B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hou IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hou IF
HSK(2) B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK(3) B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
KHIF B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Sabro IF B Logo tst/Sabro tst/Sabro
SMIFF B Logo smiff smiff
Søften GF B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
Tst B Logo tst/Sabro tst/Sabro
VFB 2 Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Viby B Logo Viby IF Viby IF
Virup IF B Logo Virup IF Virup IF
VRI's de blå B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI's de Gule B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Åbyhøj B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U9KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag den 15. november

Holdnavn Niv Logo Klub

U9KB  | B  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag den 15. november

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøgger tøserne A Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
GFS pigerne B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Strib B Logo Strib IF Strib IF
www.kattegatcup.dk B Logo Grenaa IF Grenaa IF
ØBG, Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U9MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag den 15. november

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA 1 A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ikast FS 1 A Logo Ikast FS Ikast FS
TRIF 1 A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9MB  | B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag den 15. november

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA 2 B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Bad boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ST70
Firehøje drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Firehøje IF
Galten FS 1 B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Galten FS 2 B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG Hinnerup
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ikast FS 2 B Logo Ikast FS Ikast FS
Lystrup IF U9B 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Randers Freja 1 og 2 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 2a B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Stautrup IF B Logo Stautrup IF Stautrup IF
TMG B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TRIF 2 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VRI 5 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

Arrangør: Vejlby-Risskov Idrætsklub
Sted: Bellevuehallerne - VRI
Adresse: Vestre Strandalle 170
Postnr: 8240
By: Risskov
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 05-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter