Deltagere til Løjt Superbrugsen Håndbold Cup

Kom og vær med til et brag af et håndboldstævne - Super Brugsen Løjt Julestævne..........mange flotte præmier.

U10-Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10-Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10-Drenge - 12 HOLD  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF B Logo Bov IF Bov IF
Hammelev C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Hjordkær børnene C Logo Hjordkær Ungdoms- & Idrætsforening Hjordkær Ungdoms- & Idrætsforening
Hold 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sydstjernen HKB
Hold 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sydstjernen HKB
Hold 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sydstjernen HKB
Løjt Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Starup UIF B Logo Starup UIF Starup UIF
Sundeved 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved
Sundeved 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved
u-10 mix nustrup C Logo Nustrup Ungdomsforening Nustrup Ungdomsforening

U10-Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10-Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10-Piger - 12 HOLD  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
de seje løjt piger C Logo Løjt IF Løjt IF
Hammelev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev suf
Løjt Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro A Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro I.F. A Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Starup UIF B Logo Starup UIF Starup UIF
Sundeved HK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved HK
Sundeved HK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved HK
Team Haderslev KFUM C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haderslev KFUM
Tønder SF 1 B Logo Tønder SF Tønder SF
Tønder SF 2 C Logo Tønder SF Tønder SF
VHF C Logo Vojens Håndboldforening Vojens Håndboldforening

U12-Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12-Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12-Drenge - 8 HOLD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgum IF C Logo Løgum IF Løgum IF
Sundeved C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved
Sundeved HK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved HK
Sydstjernen A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sydstjernen, Aabenraa
Sydstjernen C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sydstjernen, Aabenraa

U12-Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12-Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12-Piger - 8 HOLD  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ensted-pigerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted idrætsforening
FHK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fredericia HK
Genner IF C Logo Genner Idrætsforening Genner Idrætsforening
Rødekro A Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Sundeved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved
Team Haderslev KFUM 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Haderslev Kfum
Team Haderslev KFUM 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Haderslev Kfum

U14-Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14-Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14-Drenge - 6 HOLD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Coming Stars B Logo Løjt IF Løjt IF
Dybbøl IU A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
FSH Holsted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FSH Holsted
Hammelev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev suf
Løgum IF A Logo Løgum IF Løgum IF
Løjt IF B Logo Løjt IF Løjt IF

U14-Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14-Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14-Piger - 6 HOLD  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
De søde C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved HK
FSH Holsted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Høje Kolstrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Løgum IF B Logo Løgum IF Løgum IF
Løjt IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løjt I.F.
Optimisterne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved HK

U6-MIX - 8 HOLD  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBI/SAXBURG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BBI/SAXBURG
Bredsten Håndbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bredsten Håndbold
Kæmperne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev
Løgum IF C Logo Løgum IF Løgum IF
Løjt I.F. Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt I.F. 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Tinglev if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF
u-6 nustrup C Logo Nustrup Ungdomsforening Nustrup Ungdomsforening

U8-MIX - 20 HOLD  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBI/SAXBURG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BBI/SAXBURG
Bov IF B Logo BOV IF BOV IF
Løgum IF Logo Løgum IF Løgum IF
Løjt Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt 3 Logo Løjt IF Løjt IF
MUIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder uif
MUIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder uif
Rødekro 1 A Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro 2 B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Sundeved 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved HK
Sundeved 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved HK
Tinglev if 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF
Tinglev if 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF
Tønder SF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tønder SF 1 C Logo Tønder SF Tønder SF
Tønder SF 3 C Logo Tønder SF Tønder SF
u-8 nustrup C Logo Nustrup Ungdomsforening Nustrup Ungdomsforening
Vennerne fra SSK B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub

Arrangør: Løjt IF
Sted: Løjt Idrætsanlæg
Adresse: Løjt Skolegade
Postnr: 6200
By: Aabenraa
Land: Danmark

Sport: Håndbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 01-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Løjt Super Brugsen Cup 2018
14. - 16. dec
Sønderjyske Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Verler Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Arnhem Handball Cup
20. - 21. apr 2019
AGF CUP 2019
19. - 21. apr 2019
Kolding Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Berlin Handball Cup
20. - 21. apr 2019
AGF CUP 2019
19. - 21. apr 2019
Løjt Super Brugsen Cup 2018
14. - 16. dec
Verler Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Berlin Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Kolding Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Sønderjyske Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Arnhem Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Løjt Super Brugsen Cup 2018
14. - 16. dec
Følg Staevner.dk på Twitter