Deltagere til Spar Nord Cup 2015

A, B og C niveauer. Ved for få tilmeldinger, forbeholder vi os muligheden for at sammenlægge rækkerne. Så vidt muligt spiller alle på deres eget niveau.

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15 November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 1 A Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Danseal A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet jelling fs
Hjerting IF A Logo Hjerting IF Hjerting IF
KB A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KOLDING IF A Logo Kolding IF Kolding IF
NBSIF 1 A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Ravn Arkitektur A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Seest1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Seest
Spar Nord Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Stensballe IK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
SUB A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Team Hübsch A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
TEAM LMT UG Metal A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Vamdrup IF A Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15 November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bolig Beton B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bolig Beton
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Hatting Torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Håndværkerne B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
KB B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding IF 2 B Logo Kolding IF Kolding IF
Lunderskov U10B B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 4 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjert / Strandhuse IF
Seest2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Seest
Stensballe IK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team Goalshow B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Vinding Drengene B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15 November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 3 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 4 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bgif 5 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 3 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Mål i støvlerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
NBSIF 3 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Stensballe IK 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Ulvene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øsby IF

U10 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15 November

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam GIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 1 A Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Lund if A Logo Lund If Lund If
Lunderskov Boldklub A Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Løjt piger A Logo Løjt IF Løjt IF
VB 1 A Logo Vejle boldklub Vejle boldklub

U10 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15 November

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam GIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
VB 2 B Logo Vejle boldklub Vejle boldklub

U10 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15 November

Holdnavn Niv Logo Klub
Alminde/Viuf C Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Bramdrupdam GIF C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 3 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Lunderskov Boldklub C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub

U11 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22 November

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22 November

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
FC Horsens A A Logo FC Horsens FC Horsens
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KIF A Logo Kolding IF Kolding IF
OKS A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Skibet IF Logo Skibet IF Skibet IF
Spar Nord Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Sport 24 Silkeborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Strib 1 A Logo Strib IF Strib IF
Tpi 1 A Logo Tarup paarup if Tarup paarup if

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22 November

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Dalum IF 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
FC Horsens B1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens B2 B Logo FC Horsens FC Horsens
KB B1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Strib 2 B Logo Strib IF Strib IF
Strib 3 B Logo Strib IF Strib IF
Tpi 2 B Logo Tarup paarup if Tarup paarup if
Tpi 3 B Logo Tarup paarup if Tarup paarup if
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
TP-Montage1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15 November

Holdnavn Niv Logo Klub
Garant A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15 November

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U11 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15 November

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam
Bramdrupdam 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam
NBSIF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NBSIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tøserne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vonsild piger C Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U12 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22 November

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22 November

Holdnavn Niv Logo Klub
Andrup A Logo Andrup IF Andrup IF
Bramdrupdam GIF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam GIF 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22 November

Holdnavn Niv Logo Klub
Automatic Syd El-tavler B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Bramdrupdam 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bgif
SUB Sønderborg 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Vamdrup if B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vindmøllerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Åstruplund Smedie- og Maskinværksted B Logo Nim Idrætsforening Nim Idrætsforening

U12 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22 November

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg boldklub A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Ejby/Gelsted/Brenderup A Logo Ejby IK Ejby IK
FC Horsens C A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Kolding Nord A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord
KBQ 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Pankas Sporty Girls A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stensballe IK A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Varde A Logo Varde if Varde if

U12 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22 November

Holdnavn Niv Logo Klub
FC GOG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
FC Kolding Nord B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord
Harte B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Harte
HLIF 1 B Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
KBQ 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Stensballe IK B Logo Stensballe IK Stensballe IK

U12 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22 November

Holdnavn Niv Logo Klub
DB C Logo Dronningborg boldklub Dronningborg boldklub
FC Horsens H C Logo FC Horsens FC Horsens
FC kolding Nord C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord
HLIF 2 C Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
KBQ 3 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Varde C Logo Varde if Varde if

U13 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21 November

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21 November

Holdnavn Niv Logo Klub
EGIF drenge A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Vest-Jyderne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21 November

Holdnavn Niv Logo Klub
EGIF drenge 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
The Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U13 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21 November

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI FODBOLD PIGER A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
buccma energi A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ejby/Gelsted/Brenderup A Logo Ejby IK Ejby IK
FC Kolding Nord 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Middelfart 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MG&BK
t-s handel A Logo Hedensted IF Hedensted IF

U13 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21 November

Holdnavn Niv Logo Klub
CIF Girlpower B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
FC Kolding Nord 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord 3 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U13 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21 November

Holdnavn Niv Logo Klub
CIF Girlpower II C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
hejnsvig C Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
Middelfart 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MG&BK
Vamdrup IF C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vonsild Fk C Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U5 MiX  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14 November

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 MiX  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14 November

Holdnavn Niv Logo Klub
Amui1 Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Amui2 Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
BGIF U6 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIFU6 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIFU6 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Løjt IF 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Skibet 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet 2 B Logo Skibet IF Skibet IF

U7 MiX  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14 November

Holdnavn Niv Logo Klub
AMUI1 B Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Amui2 B Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Bjert IF Logo Bjert IF Bjert IF
Bramdrupdam 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
EGIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 3 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
KB 1 Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
LokalBolig Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
NBSIF - Messi B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF - Ronaldo B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
SSK 1 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
SSK 2 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
SSK 3 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Vamdrup IF A Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U8 MiX  | Mixede

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14 November

Holdnavn Niv Logo Klub
Amui 1 Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Amui 2 Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
BGIF Hold 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert IF Logo Bjert IF Bjert IF
Dalby B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
De seje drenge A Logo Billund IF Billund IF
Grindsted 1 B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Grindsted 2 B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 3 Logo Kolding boldklub Kolding boldklub
LB´s drenge B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
LB´s drenge 2 Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF 1 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Rødekro IF 1 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Skibet IF 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet IF 2 B Logo Skibet IF Skibet IF
Ødis IF Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF
Ødis IF 2 B Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF

U9 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14 November

Holdnavn Niv Logo Klub
HFK Rød A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Kolding IF A Logo Kolding IF Kolding IF
NBSIF A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
SSK1 A Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Starup UIF A Logo Starup UIF Starup UIF
Stensballe IK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Tjæreborg A Logo Tjæreborg IF Tjæreborg IF
Toftum FC A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
VSF 1 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14 November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BGIF
CMA Byg B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Fredericia KFUM 1 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
HFK Blå B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Lund If B Logo Lund IF Lund IF
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Næsby B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sole IF B Logo Sole IF Sole IF
SSK2 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
SSK3 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Starup UIF B Logo Starup UIF Starup UIF
Stensballe IK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Strib IF B Logo Strib IF Strib IF
U9 drenge VIF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
VSF 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
ØSVN IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14 November

Holdnavn Niv Logo Klub
Alminde Viuf GIF C Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
BGIF 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Harte C Logo Harte G&IF Harte G&IF
Holsted C Logo Holsted fb Holsted fb
NBSIF C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Næsby C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Stensballe IK 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
VSF 3 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSF 4 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

Arrangør: Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Sted: Bramdrupdam Sports- og Mødecenter
Adresse: Bramdrupskovvej 110
Postnr: 6000
By: Kolding
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 02-11-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter