Deltagere til Hjortens Pokal Stævne

Stævnet med de fedeste pokaler. Pokaler til alle spillere. For U10 hold

A og B Niveau  | AB  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Vi spiller begge dage

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagsværd Boldklub B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
BIF Blå Logo Brøndby IF Brøndby IF
BIF Gul Logo Brøndby IF Brøndby IF
Farum Boldklub Vest B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GVI Blå Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI Hvid Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HG Hvid A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Hjorts drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IF Bytoften 1 B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Orient B Logo Orient GIF Orient GIF
Virum Hvid B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

C og D Niveau  | CD  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Vi spiller begge dage

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Vest C Logo Tårnby Boldklub Tårnby Boldklub
BKF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Favoritten
Farum Boldklub Vest C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HGB C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Horsens C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
IF Bytoften 2 Logo If Bytoften If Bytoften
IF Hjorten C Logo IF Hjorten IF Hjorten
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
sengeløse C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Vallensbæk Gul C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: IF Hjorten
Sted: IF Hjorten
Adresse: Klausdalsbrovej 500
Postnr: 2730
By: Herlev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<oktober 2015>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 07-10-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter