Deltagere til Møns FKs fastelavnsstævne 2016

Fastelavnsstævne i Mønshallerne lørdag d. 6. februar 2016.

Senior damer  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Babedudderne C Logo Møns FK Møns FK

Senior herre  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bonne's Piger C Logo Møns fk Møns fk
F&S B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Møns Glarmester B Logo Møns FK Møns FK
Pink Panda C Logo Møns FK Møns FK

Senior mix  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Avengers Logo Næstved IF Næstved IF
B1908 Rune B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908 Sander B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Havdrup Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havdrup
ØGIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
ØGIF sort C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-10 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Mfk "1" C Logo Møns fk Møns fk
Mfk "Friis" C Logo Møns fk Møns fk
Mfk "Toft" C Logo Møns fk Møns fk

U-11 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Nyråd-Ørslev C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-11 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fk 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
fli 1 B Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
fli 2 B Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
MFK Søren's Banjomus B Logo Møns FK Møns FK
MFKlavs på Tønden B Logo Møns FK Møns FK
Sydsjællands Låseservice C Logo Næstved IF Næstved IF
Ørslev 1 B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Ørslev 2 C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Ørslev 3 C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-12 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Nyråd-Ørslev B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-12 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
MFK Håndbollerne B Logo møns fk møns fk
VIF Tim's De Blå Blink B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
VIF Tim's Hvide Sokker B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
VIF Tim's Stribet Flæsk B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U-13 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Franks drenge 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suså IF
Franks drenge 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suså IF
HG's Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LA 1 B Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
LA 2 B Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
MFK "Golden Stars" B Logo Møns FK Møns FK
MFK Valencia B Logo Møns FK Møns FK

U-14 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Møn Tøserne 1 Logo Møns FK Møns FK
Møn Tøserne 2 Logo Møns FK Møns FK
Nyråd-Ørslev B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-14 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-15 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Nyråd-Ørslev B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-15 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-15 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Mfk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mfk

U-6 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ØGIF C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-7 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK1 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK2 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Mfk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mfk
MFK Mette's Boyz B Logo Møns FK Møns FK
ØGIF C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-7 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Rollingerne C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
VIF C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
ØGIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-8 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Møns FK C Logo Møns FK Møns FK
Saksenboys C Logo Møns FK Møns FK
Team Møns FK C Logo Møns FK Møns FK
Warmingsboys C Logo Møns FK Møns FK

U-9 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Møns FK
Sted: Møns Hallerne
Adresse: Platanvej 40
Postnr: 4780
By: Stege
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 26-01-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter