Deltagere til Farvelade cup 1.Del

Ganske få pladser tilbage 1 plads i U10 piger 1 plads i U15 A drenge 2 pladser i U15 B drenge sms eller ring på 25268903

U10 Dr. B årg2006)  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 22. Nov 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
DIFs Titaner B Logo Dianalund IF Dianalund IF
HG Blå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Høng GF B Logo Høng GF Høng GF
Jyderup BK B Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Shell smedegade B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SIK Slagelse B Logo Slagelse IK Slagelse IK
Stenlille IF B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Tuse B Logo Tuse IF Tuse IF
Vemmelev 1 Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U10 Dr. C (årg2006)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 22. Nov 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
DIFs Banditter C Logo Dianalund IF Dianalund IF
DIFs Indianere C Logo Dianalund IF Dianalund IF
DIFs Vikinger C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Fuglebjerg C Logo Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF
Høng GF C Logo Høng GF Høng GF
Jyderup BK C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Vemmelev 2 Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U10 Dr. D årg2006)  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 21. Nov 2015

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Pige B (årg2006)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 21. Nov 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 65 Strøby 2 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Brøndby U9 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Haslev FC B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Svinninge IF B Logo Svinninge Idrætsforening Svinninge Idrætsforening
The Best girls B Logo dianalund if dianalund if
Tøløse BK 1 B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tøløse BK 2 B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U11 Pige B (årg2005)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 21. Nov 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Benløse if C Logo Benløse if Benløse if
BSF Pigerne B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Guld pigerne B Logo dianalund if dianalund if
Karlslundepigerne B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U15 Dr. A (årg2001)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 21. Nov 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
bomberne fra Fyn A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dianalund 1 A Logo Dianalund IF Dianalund IF
Dianalund 2 A Logo Dianalund IF Dianalund IF
HB01 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Holbæk sports akademi 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Holbæk sports akademi 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stenlille A Logo Stenlille IF Stenlille IF
Vipperød BK A Logo Vipperød BK Vipperød BK

U15 Dr. B (årg2001)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 21. Nov 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Dianalund B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Høng GF B Logo Høng GF Høng GF
O.P_GaMeRBoYs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Osted Antik B Logo fc lejre fc lejre
Stenlille B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Sønderbois B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vipperød boldklub

U16/17 Drenge(99/00)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 20. Nov 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Car-center B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dianalund IF B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Dianalund IF 2 B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Slagelse B73 1 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Slagelse B73 2 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Slagelse B73 3 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Stenlille IF B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Vipbois Logo Vipperød BK Vipperød BK

U9 Pige C (årg2007)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 21. Nov 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Super pigerne C Logo dianalund if dianalund if

Arrangør: Dianalund IF
Sted: Holberghallen
Adresse: Sømosevej
Postnr: 4293
By: Dianalund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 13-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter