Deltagere til Farvelade Cup 3.Del

Mangler 2 stk U13 C hold............................

Dame Senior BC  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Fredag 5. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
FA2000 B Logo FA 2000 FA 2000
Kostens friske piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lynge Broby IF 1 B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge Broby IF 2 B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Niløse IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Niløse IF
Sille & Co B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Skytsenglene B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Stenhus IK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stenhus IK
We are Back B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
årby B Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U11 Dr. B (årg2005)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Søndag 7. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
farum 1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
farum 2 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Høng Gul B Logo Høng GF Høng GF
Høng Rød B Logo Høng GF Høng GF
Mørkøv IF B Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Sorø IF Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
TFC 1 B Logo Taastrup fc Taastrup fc
Viby IF-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viby IF (Sjælland)

U11 Dr. C (årg2005)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Søndag 7. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund IF C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Dianalund IF C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Høng Grøn C Logo Høng GF Høng GF
Jernløse BK C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Lynge Broby IF C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge Broby IF 2 C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
St merløse Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet St. merløse fodbold
Viby IF-3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viby IF (Sjælland)
Årby C Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U12 Dr. B (årg2004)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 6. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Dr. C (årg2004)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 6. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
4241 C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
BFB 04 C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
IF Frem Bjæverskov C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Jyderup BK 1 C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Jyderup BK 2 C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Lynge-Broby IF C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Suså if C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså if. C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening

U13 Dr. B (årg2003)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 6. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
4241 Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
Dianalund 1 B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Dianalund 2 B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Green Team Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
St. Lyngby IF 1 B Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Team Næver Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tårnborg IF B Logo Tårnborg IF Tårnborg IF
Årby B Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U13 Dr. C (årg2003)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 6. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
Dianalund 3 C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Faxe C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
St. Lyngby IF 2 C Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
St. Lyngby IF 3 C Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Team Beast C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
årby C Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

Arrangør: Dianalund IF
Sted: Holberghallen
Adresse: Sømosevej
Postnr: 4293
By: Dianalund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 31-01-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter