Deltagere til Farvelade Cup 3.Del

Mangler 2 stk U13 C hold............................

Dame Senior BC  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Fredag 5. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
FA2000 B Logo FA 2000 FA 2000
Kostens friske piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lynge Broby IF 1 B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge Broby IF 2 B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Niløse IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Niløse IF
Sille & Co B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Skytsenglene B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Stenhus IK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stenhus IK
We are Back B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
årby B Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U11 Dr. B (årg2005)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Søndag 7. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
farum 1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
farum 2 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Høng Gul B Logo Høng GF Høng GF
Høng Rød B Logo Høng GF Høng GF
Mørkøv IF B Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Sorø IF Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
TFC 1 B Logo Taastrup fc Taastrup fc
Viby IF-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viby IF (Sjælland)

U11 Dr. C (årg2005)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Søndag 7. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund IF C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Dianalund IF C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Høng Grøn C Logo Høng GF Høng GF
Jernløse BK C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Lynge Broby IF C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge Broby IF 2 C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
St merløse Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet St. merløse fodbold
Viby IF-3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viby IF (Sjælland)
Årby C Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U12 Dr. B (årg2004)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 6. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Dr. C (årg2004)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 6. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
4241 C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
BFB 04 C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
IF Frem Bjæverskov C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Jyderup BK 1 C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Jyderup BK 2 C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Lynge-Broby IF C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Suså if C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså if. C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening

U13 Dr. B (årg2003)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 6. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
4241 Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
Dianalund 1 B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Dianalund 2 B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Green Team Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
St. Lyngby IF 1 B Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Team Næver Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tårnborg IF B Logo Tårnborg IF Tårnborg IF
Årby B Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U13 Dr. C (årg2003)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 6. Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
Dianalund 3 C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Faxe C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
St. Lyngby IF 2 C Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
St. Lyngby IF 3 C Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Team Beast C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
årby C Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

Arrangør: Dianalund IF
Sted: Holberghallen
Adresse: Sømosevej
Postnr: 4293
By: Dianalund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 31-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter