Deltagere til Eastside Viborg Cup 2015

Eastside Viborg Cup for U13 - U19 den 18. - 20. dec. 2015. Gavekort til 1. og 2. plads i U13-U15 og pengepræmier til 1. og 2. plads i U17 og U19. Sidste tilmeldingsfrist 7/12-2015. Betaling indbetales på 9255 2640 086 159.

U13 A - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 A Logo BMK 90 BMK 90
Damkjær Sko A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Eastside 1 A Logo Overlund GF Overlund GF
Eastside 2 A Logo Overlund GF Overlund GF
Lemvig Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Team materielhuset A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
The Sharks A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 A - pige  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF A Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Mejrup U-12 A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Team Viborg A Logo Team Viborg Team Viborg

U13 B - drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF 1 B Logo Ans IF Ans IF
Ans IF 2 B Logo Ans IF Ans IF
Eastside 1 Logo Overlund GF Overlund GF
Eastside 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Eastside 3 B Logo Overlund GF Overlund GF

U13 B - pige  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Eastside1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Eastside2 B Logo Overlund GF Overlund GF
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Team Viborg B Logo Team Viborg Team Viborg

U14 A - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bech-Photo A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Eastside A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Eastside 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Legends A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
SPARNORD HORSENS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VejleDrengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U14 A - pige  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Spjald A Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

U14 B - drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside 3 B Logo Overlund GF Overlund GF
Eastside 4 B Logo Overlund GF Overlund GF
Talenterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vejlby Vikings 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vejlby Vikings 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 B - pige  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans if 1 B Logo Ans if Ans if
Ans if 2 B Logo Ans if Ans if
Ans if. 3 B Logo Ans if Ans if
Eastside B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Eastside2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Spar Nords Piger B Logo Mejrup GU Mejrup GU

U15 A - drenge  | A  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EMR A Logo Ikast FS Ikast FS
FC Purnarnii A Logo FC Fredericia FC Fredericia
Hair Style Horsens A Logo AC Horsens AC Horsens
Høgh & Færk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Joan´s Drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nillers drenge A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
SIF A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SR Food / Salming A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Matoma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Minimum A Logo Ikast FS Ikast FS
Thisted FC A Logo Thisted FC Thisted FC
Viborg Drengene A Logo Viborg FF Viborg FF
Volkswagen Holstebro Tang Biler A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 A - pige  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 B - drenge  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
DIN LÅSESMED B Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
Eastside Viborg 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Eastside Viborg 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Eastside Viborg 3 B Logo Overlund GF Overlund GF
Eastside Viborg 4 B Logo Overlund GF Overlund GF
FC Smerten Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rittersport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Roslev IK 1 B Logo Roslev ik Roslev ik
Roslev IK 2 B Logo Roslev ik Roslev ik
Sallingsund FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TEAM BANANA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TEAM BANANA
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF

U15 B - pige  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Eastside 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Mejrup GU B Logo Mejrup GU Mejrup GU
SUB88 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88
SUB88 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88
TEAM 10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

U17 A - drenge  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Azonto FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
clinical. A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De dårlige tabere A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Eastside Viborg 2 A Logo Overlund gf Overlund gf
FC Lømmel A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC AArhus 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC AArhus
FC AArhus 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC AArhus
FC AArhus 3 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC AArhus
Hussis drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hussis drenge
Malerfirmaet B. Bonderup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Mojne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nissebanden A Logo FC Midtjylland FC Midtjylland
Partner Biler A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Skillz That Killz A Logo Viborg FF Viborg FF
Sweaty FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
The Kakao Legends A Logo Houlkær IF Houlkær IF

U17 B - drenge  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bankager Boyz C Logo FC Horsens FC Horsens
Eastside Viborg 3 B Logo Overlund gf Overlund gf
Eastside Viborg 4 C Logo Overlund gf Overlund gf
Eastside Viborg 5 C Logo Overlund gf Overlund gf
FC Gutterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Gutterne
FC Pink Pirates B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hald Ege Army B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jesus B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Kong K's Disciple C Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Mor's Drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ry Fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Sallingsund FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sub 88 årg. 0 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88
Team Klopp B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Under Uret B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U19 A - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U19 B - drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Overlund GF
Sted: Overlund-Hallen
Adresse: Toftegårdsvej 8, Overlund
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 07-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter