Deltagere til ALLESØ CUP 2015

Så er det igen tid til at tilmelde sig Fyns bedste indendørsstævne i 2015 for Hold der har spillet i B og C rækkerne

U10 B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. ca 12

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø Gf B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Allesø Gf B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Bramming B. B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Bramming B. B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
TTIF C Logo Tranekær Tullebølle Idrætsforening Tranekær Tullebølle Idrætsforening

U10 C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. ca 12

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. ca 13

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø GF U11 C Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
BK SYD C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Sydlangeland
Gutterne fra Skeby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby gf
Næsby C Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Otterup B&IK C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Søhus Stige C Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Tpi 1 C Logo Tarup paarup if Tarup paarup if
Tpi 2 C Logo Tarup paarup if Tarup paarup if

U11B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. ca 13

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø Gf Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Otterup B&IK B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK

U12 B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. ca 14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø gf B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
B1909 1 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Gittes Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gauerslund I. F
HPTI B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Højby 1 B Logo Højby S&G Højby S&G
Næsby1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB 1 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Sanderum BK B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Vamdrup 1 Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Aarslev Boldklub C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Aarslev Boldklub B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U12 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. ca 14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Dalum pigerne B Logo Dalum IF Dalum IF
Næsby Boldklub U12 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
søhus stige C Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U12C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca kl. 14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 2 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
BBB C Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Højby 2 C Logo Højby S&G Højby S&G
Næsby b Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Næsby2 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB 3 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Otterup 1 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup 2 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Vamdrup If u 12 C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U13  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl 18

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø gf B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Banditterne B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
BM B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Dalum IF 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Næsby b Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
OKS 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup 3 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Søhusskolen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. ca 16

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Dalum piger 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum piger 4 B Logo Dalum IF Dalum IF
Ejby/Gelsted/Brenderup B Logo Ejby IK Ejby IK
OKS piger C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub

U14 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl 18

Holdnavn Niv Logo Klub
Fc Multiwood B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Multiwood
Otterup B&IK B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK

U6  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 9

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø GF B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Allesø U6 2 B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby U6 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 9

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø GF C Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Bogense G & IF C Logo Bogense G & IF Bogense G & IF
Faaborg B Logo Faaborg BK & IF Faaborg BK & IF
Faaborg 2 C Logo Faaborg BK & IF Faaborg BK & IF
I B Logo Marienlyst Marienlyst
II B Logo Marienlyst Marienlyst

U8 B/C  | B  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca kl 11

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Billund IF - 1 B Logo Billund IF Billund IF
Billund IF - 2 B Logo Billund IF Billund IF
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sanderum 1 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
U8b B Logo Langeskov if Langeskov if
U8c C Logo Langeskov if Langeskov if
Vamdrup IF I B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vamdrup IF fodbold
Vamdrup IF II B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vamdrup IF fodbold
veflinge B Logo Veflinge G & IF Veflinge G & IF

U8 C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca kl 11

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 10

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 10

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø C Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Allesø U9 2 B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Heltene fra Vestfalen C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Næsby C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sanderum Bk B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skårup IF C Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening
Søndersø C Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub

Arrangør: Allesø Gymnastik Forening
Sted: Allesøhallen
Adresse: Søhusvej 255
Postnr: 5270
By: Odense N
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 15-11-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter