Deltagere til TRIF Cup kunstgræs U11 og U12

TRIF CUP KUNSTGRÆS FOR U11 OG U12 DRENGE. Den oplagte opstart til forårsturneringen 2016 U11 og U12 drenge. TRIF fodbold invitere til stævne den første weekend i april 2016

U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Herning Fremad B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Hornbæk SF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk SF
Hornslet If C Logo hornslet if hornslet if
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TRIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Aabyhøjdespringerne C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornbæk SF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk SF
Hornslet if A Logo hornslet if hornslet if
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skødstrup SF A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TRIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF
Vejlby IK A Logo Vejlby IK Vejlby IK

U12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV/Hadsund Boldklub A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Ebeltoft B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
FC Aarhus 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fc Aarhus
Grenaa IF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenå iF
Herning Fremad A Logo Herning Fremad Herning Fremad
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Holstebro Boldklub A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Lyseng A2 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
TRIF A A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
De seje fra Åbyhøj C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
FC Aarhus C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aarhus Fremad
FC Aarhus 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aarhus Fremad
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Holstebro Boldklub B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
TRIF C C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

Arrangør: Thorsager Rønde Idrætsforening
Sted: PR Park / TRIF¨s baner
Adresse: Skrejrupvej 9 B
Postnr: 8410
By: Rønde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 01-03-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter