Deltagere til Julestævne for ungdom i 2 haller på Mors

Vi spiller i 2 haller på Mors - alle rækker spilles på store mål 2 x 5 meter - excl. u 7 og u8

7 u drenge 09  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Bremdal IK C Logo Bremdal Idrætsklub Bremdal Idrætsklub
Nif 1 Logo Nykøbing Mors IF Nykøbing Mors IF
Nif 2 Logo Nykøbing Mors IF Nykøbing Mors IF
Nif 3 Logo Nykøbing Mors IF Nykøbing Mors IF
Sydmors IF 1 C Logo Sydmors IF Sydmors IF
TFC Drengene A Logo Thisted FC Thisted FC

u 10 drenge 06  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag 29.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Hbv sydthy Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hurup
Julegrisene Logo Sallingsund FC Sallingsund FC
Kirurgens Drenge Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF
Sydvestmors 1 B Logo Sydmors If Sydmors If
Sydvestmors 2 Logo Sydmors If Sydmors If
Team Doofenshmirtz Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF

U 11 drenge 05  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag 29.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
NIF 1 A Logo Nykøbing Mors IF Nykøbing Mors IF
NIF 2 A Logo Nykøbing Mors IF Nykøbing Mors IF
Nissebanden C Logo Sallingsund FC Sallingsund FC
Sydvestmors 1 C Logo Sydvestmors Sydvestmors
Sydvestmors 2 B Logo Sydvestmors Sydvestmors
tfc Logo Thisted FC Thisted FC

u 13 drenge 03  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag 28.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Fluif 1 Logo Fluif Fluif
Fluif 2 Logo Fluif Fluif
Fluif 3 Logo Fluif Fluif
Pavillonen Handbjerg 1 B Logo Vinderup IK Vinderup IK
Pavillonen Handbjerg 2 C Logo Vinderup IK Vinderup IK
Sydvestmors C Logo Sydvestmors Sydvestmors

u 13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Thy piger B Logo Thisted FC Thisted FC
Grinebidderne C Logo Sallingsund FC Sallingsund FC
Nissebanden C Logo Sallingsund FC Sallingsund FC
Nordvestmors Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet nordvestmos
Sydvestmors 1 C Logo Sydvestmors Sydvestmors

U 14 drenge 02  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag 29.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
KHIF A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
NIF/FLUIF B Logo Nykøbing Mors IF Nykøbing Mors IF
Thy/mors Indoor A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U 15 drenge 01  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag 29.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Brutus Fc Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KHIF A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
NIF-1 A Logo Nykøbing Mors IF Nykøbing Mors IF
Sallingsund FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Struer C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904

U 15 piger 01  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag 28.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
FLUIF Logo FLUIF FLUIF
FS Midtthy B Logo Sundby Thy IK Sundby Thy IK
Nordvestmors u 14 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordvestmors
Ramme Lomborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ramme Lomborg

U 17 drenge 99  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag 27.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
BC Thisted C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Børnecenter Vestervig
BCV C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Børnecenter Vestervig
FC Lømmel A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
If Nordmors u 16 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet If Nordmors
NIF U16 A Logo Nykøbing Mors IF Nykøbing Mors IF
Nordmors IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordmors IF
nvmbk 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet nordvestmors
Sallingsund FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Thys hyrder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 17 piger 99  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag 29.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub

u 6 10  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
NIF B Logo Nykøbing Mors IF Nykøbing Mors IF
Sydmors IF C Logo Sydmors IF Sydmors IF

u 8 drenge 08  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Sønd 27.12. formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
NIF C Logo Nykøbing Mors IF Nykøbing Mors IF
Nors B -2 C Logo Nors Boldklubs Nors Boldklubs
Nors B-1 Logo Nors Boldklubs Nors Boldklubs
Sydmors IF 1 C Logo Sydmors IF Sydmors IF
Thisted FC 1 A Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted FC 2 A Logo Thisted FC Thisted FC

u11 piger 05  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Sydvestmors C Logo Sydvestmors Sydvestmors

U12 drenge 04  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag 28.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Lyseng A2 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Nordvestnisserne C Logo Nordvestmors Boldklub Nordvestmors Boldklub
Nykøbing Mors IF C Logo Nykøbing Mors IF Nykøbing Mors IF
Skive Resen 1 A Logo Skive IK Skive IK
Skive Resen 2 B Logo Skive IK Skive IK
Skive Resen 3 C Logo Skive IK Skive IK

U19 drenge 97  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag 28.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Nordmors B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF Nordmors
If nordmors u 18 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet If Nordmors
Sydvestmors 1 C Logo Sydvestmors Sydvestmors
Sydvestmors 1 C Logo Sydvestmors Sydvestmors

U9 drenge 07  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag 28.12.2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Fluif 1 Logo Fluif Fluif
Fluif 2 Logo Fluif Fluif
Fluif 3 Logo Fluif Fluif
Real Madrid A Logo Thisted FC Thisted FC
Sydthy Boldklub B Logo Sydthy Boldklub Sydthy Boldklub
TFC Drengene A Logo Thisted FC Thisted FC

Arrangør: Sydmors IF
Sted: Sydvestmors Kultur og Fritidscenter
Adresse: Næssundvej 325
Postnr: 7960
By: Hvidbjerg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 06-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter