Deltagere til Gladsaxe / Din Tøjmand Cup

Indendørs fodboldturnering (breddestævne) for U7/16 drenge og U14 piger i Gladsaxe Sportscenter sponseret af Din Tøjmand på Bagsværd Hovedgade (400,- pr. hold). Mangler et U10 C om søndagen og et U15 BC hold om fredagen.

U00 (FEJL)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U07 AB (2009)  | AB  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 - Ronaldos Rødder A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 - Suarez' snappere B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
GVI 1 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 3 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HI 1 B Logo Herlev IF Herlev IF
HI2 B Logo Herlev if Herlev if
Himmelev-Veddelev A B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev C B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U07 C (2009)  | C  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 1 - Trisserne B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BFC Lundegården Rød C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BFCLundegården Hvid C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
FC Holte Banditterne C Logo FC Holte FC Holte
FC Holte Piraterne C Logo FC Holte FC Holte
FHF C Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Gladsaxe Hero 1 C Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Gladsaxe Hero 2 C Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
GVI 2 C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Løverne C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Ulvene C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
VB C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB1968
West Ham C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub

U08 C (2008)  | C  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 OD C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
CIK1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
CIK2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
HUI - Barca C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI - Real C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KVIF C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
RB 1906 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Skjolderne C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
stjerneholdet C Logo Brøndby IF Brøndby IF
TIF U8 Logo Taarbæk IF Taarbæk IF

U09 C (2007)  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Hvid C Logo B1903 B1903
B82 C Logo B82 Virum B82 Virum
B93TT C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Skjold (Jan) C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Drenge 09C C Logo Hareskov IF Hareskov IF
FIX 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fix
Hekla City C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla United C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
KB C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Spinjitzu C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rudersdal Boldklub C Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Skjold C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skovshoved 2 C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
TIF U9 Logo Taarbæk IF Taarbæk IF
Taastrup FC 1 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U10 C (2006)  | C  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
"Løverne" C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
B1903 Sort C Logo B1903 B1903
B93 hold 2 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Dragør Boldklub C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
HIK 06-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hundige C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
HVB United C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB Lions C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
sengeløse C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Skjold hvid C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjold rød C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
tif u10 Logo Taarbæk IF Taarbæk IF
TPS 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPS
TPS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPS
VB C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB1968

U11 C (2005)  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Dynamo Spiro C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
FC BOBEK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Spiro C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Haslev fc 4 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HVB City C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Nivaagaards Malerisamling C Logo Fremad Valby Fremad Valby
Svogerslev 1 Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev 2 Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U12 BC (2004)  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Barcelona C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hekla Boldklub
FC BOBEK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
GVI B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Helsingør C Logo Helsingør IF Helsingør IF
Kr. Eskilstrup C Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Real Madrid C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hekla Boldklub
VB 1968 C Logo Værebro Boldklub Værebro Boldklub
ØIF1 B Logo Østerbro IF Østerbro IF
ØIF2 C Logo Østerbro IF Østerbro IF
ØIF3 C Logo Østerbro IF Østerbro IF

U13 BC (2003)  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AMG B Logo FC København FC København
B93 ØF 1 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 ØF 2 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
FCK 1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 3 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK4 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kattinge Caravan B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KFUM 03 Roskilde B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
SB501 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SB50
Team Værebro C Logo Værebro boldklub Værebro boldklub
Ølstykke FC 1 B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ølstykke FC 2 C Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U14 BC (2002)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 - hold 2 Logo B1903 B1903
B1903- hold 1 B Logo B1903 B1903
Prespa C Logo Fodboldklubben Prespa Fodboldklubben Prespa
RB1906 hold2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

U14P BC (2002)  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
VB grøn C Logo Værebro boldklub Værebro boldklub
VB gul C Logo Værebro boldklub Værebro boldklub

U15 BC (2001)  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Faloga Hillerød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
BUSSEN FC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Doktorens Zuwizos B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Virum
Estate Eldrup og Nilsson Slangerup A/S B Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF
GVI B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
JB - X C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
JB - Y C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Jersie Drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jersie Drengene
KB2001 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Listorps IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Listorps IF
Osted Antik B Logo FC Lejre FC Lejre
Prespa C Logo Fodboldklubben Prespa Fodboldklubben Prespa
Snake City Boys C Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF
Team easy on B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
The Tractor Boys C Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF

U16 BC (2000)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Alkoholdet B Logo Taastrup fc Taastrup fc
Vb1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vb 1968
Vb2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vb 1968
Vb3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vb 1968
Vb5 M C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vb 1968
Vb6 M C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vb 1968

Arrangør: Værebro Boldklub
Sted: Gladsaxe Sportshal
Adresse: Vandtårnsvej 55
Postnr: 2860
By: Søborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 19-11-2015

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter