Deltagere til Ikast drengenes julestævne

Midtjyllands sejeste julestævne for u11 drengespillere. Der er plads til alle forboldglade drenge, lige fra elitespillere til hyggespillerne:)

Champions Leauge  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 1 A Logo Århus GF Århus GF
AGF 2 A Logo Århus GF Århus GF
AS Huse A Logo boldklubben vestkysten boldklubben vestkysten
HA85 1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hadsund A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Ikast drengene 1 A Logo Ikast fs Ikast fs
Lemvig GF A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
OKS A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
SIF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Spar Nord Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Sport 24 Silkeborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportigan hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vejle BK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

La Liga  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Billund boys B Logo Billund IF Billund IF
BT/SVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Hadsund B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Høgsbergs helte B Logo Brande IF Brande IF
Ikast drengene 2 B Logo Ikast fs Ikast fs
Ikast drengene 3 B Logo Ikast fs Ikast fs
Ikast FS U10 B B Logo Ikast FS Ikast FS
Kibæk IF B Logo Kibæk Idrætsforening Kibæk Idrætsforening
KLG-1 B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Sill's drenge B Logo Bording IF Bording IF
SSV Højfyn B Logo SSV Højfyn SSV Højfyn
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vejle BK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Aabyhøjdespringerne B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

Superliga  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåhøj-Uhre C Logo Blåhøj IF Blåhøj IF
Gødvad IF Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85 2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 3 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Ikast drengene 4 C Logo Ikast fs Ikast fs
Ikast drengene 5 C Logo Ikast fs Ikast fs
Ikast FS U 10 C I C Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS U10 C II C Logo Ikast FS Ikast FS
KLG-2 C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG-3 C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG-4 C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Overlund GF C Logo Overlund GF Overlund GF
Sill's drenge C Logo Bording IF Bording IF
SSV Højfyn C Logo SSV Højfyn SSV Højfyn
Aabyhøj IF C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

Arrangør: Ikast FS
Sted: Ikast hallen
Adresse: Stadionalle 4
Postnr: 7430
By: ikast
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 13-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter