Deltagere til Spurtpræmie Stævne

Fjordager IF og Super Brugsen Bullerup inviterer til indendørsstævne i Fjordagerhallen i weekenden 21-22 november. Et stævne hvor der er mulighed for, at vinde en masse spurtpræmier.

U11 - Drenge  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1913 u11 B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Fjordager 1 A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 3 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Morud 2 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud 4 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Næsby B Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
OB 1 B Logo Odense boldklub Odense boldklub
OB 2 B Logo Odense boldklub Odense boldklub
OB 3 C Logo Odense boldklub Odense boldklub
OB 4 C Logo Odense boldklub Odense boldklub
Tommerup A Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub

U12 - Drenge  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1913 u12 B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
B1909 1 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
Fjordager IF C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager If 1 A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager IF 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager IF 4 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Kerteminde BK Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kerteminde BK Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Sanderum Boldklub 3 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Tommerup A Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
Tommerup 2 B Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
Aarslev Boldklub A Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U13 - Drenge  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1913 u13 B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
B1909 1 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
BM Lyseblå B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Fjordager 1 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 3 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
HPTI 1 A Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 2 B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Intersport 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Intersport 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
julles tromler B Logo Næstved IF Næstved IF
Kerteminde A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kerteminde 2 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
nyborg A Logo Nyborg G&IF Nyborg G&IF
OKS 1 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Tåsinge B Logo Tåsinge Forenede Boldklubber Tåsinge Forenede Boldklubber

U14 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Fc Multiwood A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Fjordager 1 A Logo Fjordager if Fjordager if
Fjordager 2 B Logo Fjordager if Fjordager if
Fjordager 3 C Logo Fjordager if Fjordager if
Marienlyst Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklub Marienlyst
Næsby 2 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sport og Profil A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U15 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Claus´ Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fjordager B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fredericia Ff - Vi skyder langskud B Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Fredericia Ff - Vi trækker jer offside B Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Kerteminde BK Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Marienlyst 1 A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Team Nykredit A Logo FC Horsens FC Horsens

U16 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Mølholm drengene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U17 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Fjordager IF
Sted: Fjordagerhallen
Adresse: strandvejen 39
Postnr: 5240
By: Odense NØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 13-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter