Deltagere til Hvissinge United cup 2015

Hvissinge United cup 2015 Julestævne d. 19-20 dec. U6-U7-U8-U9-U10

u-10  | b  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hundige C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
TPS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPS

u-10  | a  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Boyz FC A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

u-6  | b  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Fix B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Brøndby 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndby
Brøndby 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndby
Brøndby 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndby
BSF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
FA 2000 1 B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 2 B Logo FA 2000 FA 2000
Hvissinge United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvissinge united
Kastrup Boldklub 3 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF
Vanløse IF B Logo Vanløse IF Vanløse IF

u-6  | a  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 A Logo Albertslund IF Albertslund IF
Allerød FK Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndby
BSF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA 2000 3 Logo FA 2000 FA 2000
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Roskilde KFUM A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

u-7  | a  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Glostrup FK 1 Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve D B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
KB BARCELONA A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB JUVENTUS A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB REAL MADRID A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-Messi A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

u-7  | b  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 4 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Glostrup FK 2 Logo Glostrup FK Glostrup FK
Havdrup 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
JB B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
JB2 B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB blå B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-Ronaldo B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løverne C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
SGIF B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Tigerne C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Ulvene C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby

u-8  | a  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 - Måltyvene A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
e-takeaway.dk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Hekla Kyoto A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla

u-8  | b  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 2008 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
GFK Logo Glostrup FK Glostrup FK
Hekla United B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK B1 B Logo Harlev IK Harlev IK
Hold C B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
KVIF C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Nødebo B Logo Nødebo IF Nødebo IF
Team Navidoc Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

u-9  | a  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Sort A Logo B1903 B1903
Bk Friheden 1 A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
KB hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB sort A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Taastrup FC 1 A Logo Taastrup FC Taastrup FC

u-9  | b  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B1903 Striber B Logo B1903 B1903
Bk Friheden 2 B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BSIF B Logo Bringstrup Sigersted idrætsforening Bringstrup Sigersted idrætsforening
Taastruo FC 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC


Sted: Hvissinge Hallen
Adresse: Egeskoven 25
Postnr: 2600
By: Glostrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 06-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter