Deltagere til Nykredit Nissecup Houlkær IF 2015

Det traditionsrige Nykredit Nissecup Houlkær IF afvikles i 2015 fra den 11.-13. december 2015

U 10 - drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting Torsted C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Houlkær Cats Logo Houlkær IF Houlkær IF
OGF 1 og 2 C Logo Overlund GF Overlund GF
VFF3 C Logo Viborg FF Viborg FF
VFF4 C Logo Viborg FF Viborg FF

U10 - drenge A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær Antilopes A Logo Houlkær IF Houlkær IF
OGF 1 og 2 A Logo Overlund GF Overlund GF
Ravn Arkitektur A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SIK1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK2 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Team Egeris Skive A Logo Skive IK Skive IK
VFF1 A Logo Viborg FF Viborg FF

U10 - drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI Fodbold drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ATI Fodbold
Houlkær Bears B Logo Houlkær IF Houlkær IF
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
SIK3 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK4 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Tjele Vest Sport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport
VFF2 B Logo Viborg FF Viborg FF

U10 - piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
FarsøPigerne B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Team Viborg B Logo Team Viborg Team Viborg
VFF1 Logo Viborg FF Viborg FF
VFF2 Logo Viborg FF Viborg FF

U11 - drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF

U11 - drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ati
Houkær 1 B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Løgstrup 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Søften GF C Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
Søften GF B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
VFF1 B Logo Viborg FF Viborg FF

U11 - drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Freag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær 2 C Logo Houlkær IF Houlkær IF
Løgstrup 2 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Overlund GF C Logo Overlund GF Overlund GF
VFF2 C Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg Søndermarken Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U11 - Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Gødvad GIF A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
TurboSneglene A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub

U11 - Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
MålScorerne B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Overlundtøserne B Logo Overlund GF Overlund GF

U11 - Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornsyld C Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Team Viborg C Logo Team Viborg Team Viborg
VFF C Logo Viborg FF Viborg FF

U12 - drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 - drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bmk90
Eastside B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 - drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 - piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Buccma energy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
Hansen Gardiner Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Viborg A Logo Team Viborg Team Viborg

U12 - piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
bmk90 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet bmk90
Nugf 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Team Viborg B Logo Team Viborg Team Viborg

U12 - piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Nugf 2 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Team Viborg C Logo Team Viborg Team Viborg

U6 - mix  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK 1 B Logo Hobro Ik Hobro Ik
Hobro IK 2 B Logo Hobro Ik Hobro Ik
Hobro IK 3 B Logo Hobro Ik Hobro Ik
Hobro IK 4 B Logo Hobro Ik Hobro Ik
Michelles Stjerner 1 Logo Houlkær IF Houlkær IF
Michelles Stjerner 2 Logo Houlkær IF Houlkær IF
Michelles Stjerner 3 Logo Houlkær IF Houlkær IF
Overlund2 Logo Overlund GF Overlund GF
ravnsbjerg u6 Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Sub 88 Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
VFF1 Logo Viborg FF Viborg FF
VFF2 Logo Viborg FF Viborg FF

U7 - mix  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Engesvang Boldklub 1 B Logo Engesvang Boldklub Engesvang Boldklub
Engesvang Boldklub 2 Logo Engesvang Boldklub Engesvang Boldklub
HB C Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Løgstrup G&IF U7 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
NUGF U7 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF U7 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
OGF1 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF2 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF3 B Logo Overlund GF Overlund GF
Ravnsbjerg IF B Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
SDIF C Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening
SIK 1 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 3 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 4 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 5 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
TVS - Løvel B Logo Løvel Ungdoms og Idrætsforening Løvel Ungdoms og Idrætsforening
TVS Løvel 2 B Logo Løvel Ungdoms og Idrætsforening Løvel Ungdoms og Idrætsforening
Viborg FF 1 B Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg FF 2 B Logo Viborg FF Viborg FF

U8 - mix  | Mixede

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
C C Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening
Houlkær 1 Logo Houlkær IF Houlkær IF
Houlkær 2 Logo Houlkær IF Houlkær IF
Houlkær 3 Logo Houlkær IF Houlkær IF
Houlkær 4 Logo Houlkær IF Houlkær IF
Houlkær 5 Logo Houlkær IF Houlkær IF
Houlkær 6 Logo Houlkær IF Houlkær IF
KB U8B B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB U8C C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Løgstrup 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup 2 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 A Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 3 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
OGF 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF 3 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF 4 B Logo Overlund GF Overlund GF
SDIF C Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening

U9 - drenge  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/eftermid

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BMK 90 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BT/SVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Hif 1 B Logo Houlkær if Houlkær if
Hif 2 B Logo Houlkær if Houlkær if
Klejtrup Boldklub Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klejtrup Boldklub
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 3 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Overlund gf B Logo Overlund GF Overlund GF
Team Plus El A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
TVS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
TVS 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
Voel B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Voel

U9 - piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/eftermid

Holdnavn Niv Logo Klub
Ravnsbjerg if C Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
sub88 B Logo Borup if Borup if

Arrangør: Houlkær IF
Sted: Houlkær Hallen
Adresse: Odshøjvej 65, Houlkær
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 25-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter