Deltagere til Energi midt julecup

For 14. gang byder Kjellerup If velkommen til Energi midt julecup,i dagene mellem jul og nytår. Stævnet foregår fra d.27-30 dec.

U10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg IF A Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
Herning Fremad C Logo Herning Fremad Herning Fremad
Herning Fremad B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Kjellerup if A Logo kjellerup if kjellerup if
Kjellerup u10 C C Logo kjellerup if kjellerup if
Knejterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport
Nørremarken 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Nørremarken 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Tøserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI Fodbold drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ATI Fodbold

U12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag

Holdnavn Niv Logo Klub
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Skive Frugt Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag

Holdnavn Niv Logo Klub
Herning Fremad A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Ry Fodbold 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry Fodbold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Silkeborg if 1 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg if 2 Logo Silkeborg IF Silkeborg IF

U13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens Tøserne A Logo FC Horsens FC Horsens
Martin`s Piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klejtrup Boldklub
substitutterne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88
substitutterne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88

U13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Black Penguins A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Krudtuglerne A Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Løgstrup IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
SUB 88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal Q B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
JM Malerfirma A Logo Billund IF Billund IF
Team2002 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Mourinhos dream team A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ry Fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skive Dynamite A Logo Skive IK Skive IK
Spjald Drengene B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
SUB 88 1 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Team Knud B Logo Grindsted Gif Grindsted Gif
Team Sportigan B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gammel Ullits FC C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Hovedgård IF B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
skjern bank A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SUB 88 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Team Minimum A Logo Ikast FS Ikast FS
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg FF 2 C Logo Viborg FF Viborg FF

U15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Silkeborg A Logo AC Silkeborg AC Silkeborg
Botjek Center Trekanten A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
KIF 1 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
KIF 2 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Mejrup GU B Logo Mejrup GU Mejrup GU
TEAM 10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
TEAM 10 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
TEAM 10 A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

U16  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Beast mode A Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
De dårlige tabere A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC DARLINGS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Pink Pirates B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC AArhus 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC AArhus
FC AArhus 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC AArhus
FC AArhus 3 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC AArhus
Hovedgård IF A Logo Hovedgård IF Hovedgård IF

U17  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Silkeborg A Logo AC Silkeborg AC Silkeborg
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
KVIK/AIF B Logo Aalestrup if Aalestrup if
Team Viborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hald Ege Army B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Partner Biler A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Rønde Efterskole - De Orange Skinker B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Sønderager United A Logo Herning Fremad Herning Fremad

U19  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Førsteholdet A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U19  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HA851 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
KIF erik A Logo Kjellerup if Kjellerup if
Kjellerup IF Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
NUGF 1 A Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Virup IF B Logo Virup IF Virup IF

Arrangør: Kjellerup IF
Sted: Kjellerup hallen
Adresse: Tinghusvej 6
Postnr: 8620
By: Kjellerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 08-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter